Формула сміливості від Hype Laboratories

Компанія Hype Laboratories – та сама лабораторія, яку так боїться росія. Проте, замість смертельних вірусів та летальної зброї, вона виготовляє стиль.

Ціллю команди Hype Laboratories було закарбувати історію української боротьби, створивши ексклюзивні NFT-токени та мерч під назвою “Президентські краші”. Кожен персонаж є уособленням наших воїнів ЗСУ, волонтерів, журналістів і кожного, хто працює задля перемоги України. Хедлайнерами колекції є новітні українські лідери, які відвойовують нашу суверенність та надихають мільйони українців.

Додає молодому українському бренду наснаги та сміливості благодійна місія. Команда прагне створити освітні табори для українських дітей-переселенців.

Перший дроп колекції “Президентські краші” вже викликав резонанс у соціальних мережах, зробив справжню революцію серед патріотичного мерчу. Сміливі гасла, унікальні принти, якісний матеріал – укупі вибухова суміш. 


До розробки були залучені лише українські вчені та компоненти. Тож футболки насичені свободою на молекулярному рівні: виготовлені в епіцентрі боротьби за волю, людьми, які її прагнуть. Крій виробу продуманий до дрібниць – силует оверсайз дозволяє відчувати себе вільно, а зображення українських лідерів та потужні гасла заявлять про вашу свободу на весь світ.

Для створення мерчу, шляхом експериментів, вчені обрали найкращу тканину преміумкласу – пеньє. Вироби чудово тримають форму, стійко витримують прання та нереально приємні до тіла. В іншому відділі лабораторії відбувався сакральний процес нанесення зображень українських лідерів на футболки. Для цього лаборанти використовували DTF-друк. Це найсучасніша технологія, що дає соковите зображення, яке не вигоряє та не випереться. Ці фарби нешкідливі та екологічні, адже виготовлені на водяній основі.

А для того, щоб кожен власник відчував себе частиною лабораторії, вчені розмістили на спині бирку Hype Laboratories. Розповімо по секрету, володар мерчу Hypelabs має зброю масового ураження окупантів!Вчені обіцяють ще багато яскравих дропів. Надалі команда планує розширювати лінійку своєї продукції, додавати вироби лайфстайл та не обмежувати себе ні у дизайні, ні в ідеях.


470