Girl Power проти насилля

Кожна п’ята жінка в Україні стає жертвою психологічного чи фізичного насильства. Вражені цією статистикою, Ювелірний дім Zarina та креативне агентство Powerplant запустили грандіозний проєкт Girl Power Sale. Результатом стали 290 000 грн, зібрані на підтримку жінок України.

З кожної проданої прикраси за період розпродажу організатор перераховував частину коштів на облаштування центру реабілітації для жертв домашнього насильства.

Girl Power Sale став не просто розпродажем. Він вкотре довів, як багато ми, українці, можемо зробити, коли діємо разом. Що наша сила — у здатності співчувати, готовності допомогти та в активній позиції. Кожен, хто долучився до цієї важливої справи, посприяв безцінному — можливості повернути жінкам свою Girl Power.

Для авторів кампанії це не перший соціальний проєкт. Очільниця Ювелірного дому Zarina, Наталія Колодницька, це жінка, яка багато чого досягла сама. А тепер робить усе, щоб розкрити потенціал інших жінок. Тож бренд Zarina бере участь у безлічі благодійних програм, які дають жінкам силу.

«Сила Жінки стала ключовим поняттям комунікації, — розповідає Анна Костильова, засновниця та креативний директор агенції Powerplant.com.ua. Для нас прикраси Zarina — це генератори енергії, які дають жінці сили змінити своє життя та навіть змінити життя інших. Це дуже круто — створювати бренд, який повертає жінкам їхню Girl Power».

Ідею втілювали:

Креативний директор — Анна Костильова

Арт-директор — Анна Ніколаєнко

Копірайтери — Анна Костильова, Олена Коломієць

573