«Голос країни» дає #другийшанс: крос-медійна платформа Postmen

Postmen розробив для вокального шоу «Голос країни» крос-медійну платформу #другийшанс. Учасники, які у минулих сезонах не розвернули крісла суддів, або не наважувалися прийти на сліпі прослуховування — отримали шанс потрапити в ювілейний 10 сезон шоу.

Проблема

За 8 років існування, «Голос країни» полюбили мільйони українців. Однак, інтерес до шоу поступово згасав. Глядачам потрібні були нові інтриги, нові обличчя та нові челенжі. Вокальному конкурсу не вистачало онлайн-активностей, які б підсилили телепродукт: привабили нову аудиторію та повернули тих, хто зневірився у перемозі. 

Креативна ідея

Postmen розробили #другийшанс — крос-медійну платформу, яка дає глядачеві можливість потрапити в шоу без суддів, через альтернативне журі та голосування онлайн-аудиторії. Правила онлайн-кастингу прості: співай, знімай відео, завантажуй в Instagram з хештегом #другийшанс. У тебе є 1 хвилина і смартфон. Тільки ти і твій голос. Ніяких правил. На все 3 тижні. Час пішов! Саме з такою комунікацією «Голос країни» звернувся до аудиторії.

Концепція також передбачала оффлайн-інтеграції — співай в таксі, в музичному автобусі, партнерських караоке, на вулиці, в музичних боксах магазинів. Співай там, де тобі хочеться!

Брендинг навколо хештега #другийшанс пов'язав онлайн-платформу з ТВ-шоу і одночасно працював як слоган і заклик до дії — «Голос країни» дає тобі другий шанс. 

За допомогою онлайн голосування, українці обирали унікальний голос, який автоматично пройде у «сліпі прослуховування» десятого сезону «Голосу країни».  

Результат

#другийшанс закріпив статус «Голосу країни», як одного з найрейтинговіших шоу в першому півріччі 2019 року.

Учасники проекту завантажили понад 3000 відеоробіт. Багатомільйонні охоплення офіційних сторінок в Instagram та Facebook, рекордні перегляди шоу в YouTube — перевершили спрогнозовані очікування.

Проєкт створив оффлайн-плейграуд для залучення спонсорів: music box, music taxi, partybus, karaoke partners.

Ідея онлайн-кастингу не тільки драйвила інтерес глядачів, а й викликала численні публікації в центральних та місцевих ЗМІ, які вболівали за своїх online raising stars.

Але головна інтрига закладена в 10-й ювілейний сезон. Скоро дізнаємося, чи зможе переможець онлайн-відбору #другийшанс 2019 року, виграти в телеформаті 2020.


2517