#і без цукру солоденький

Як знайти паритет між бажанням малюка, щоби його їжа була солоденькою, і бажанням мами, щоби те, чим вона годує своє дитя, не містило цукру? Дати такий продукт, що буде солодким лише завдяки солодкості фруктів, які він містить. Саме таку лінійку продуктів вивела на ринок бренд-команда з фахівців маркетингової агенції Brain Tank та бренду дитячого харчування «Агуша» компанії PepsiCo Україна.

В основу комунікації #і без цукру солоденький креативники Brain Tank поклали спостереження, що майже всі батьки називають свого малюка «солоденьким», і вирішили провести паралель між цією «солодкістю» малюка та без-цукру-солоденькими сирком і білактом «Агуша». Саме ця паралель і стала наскрізною асоціацією зворушливого ролика, де закохані тато й мама, розчулено кажуть, що новий сирок «Агуша» — солоденький без цукру «як наш Андрюша». Цю комунікацію підтримала серія друкованих матеріалів для просування як у цифровому середовищі, так і в точках продажів.

Нині нові #і без цукру солоденькі продукти для найменших споживачів вже є на полицях українських магазинів, і всі батьки вже можуть запропонувати їхній малечі скуштувати смачну та корисну новинку.


862