iCoupon — Розробка візуальної айдентики для цифрової ваучерної платформи


Клієнт

iCoupon — інноваційна компанія з Великої Британії, яка спеціалізується на створенні цифрових ваучерів з унікальною технологією кодування цінностей на носії з QR-кодом або бар-кодом. Компанія побудувала глобальну мережу партнерств з рітейлерами, готелями, аеропортами, круїзними лайнерами та ресторанами по всій Європі, і планують розширення на спортивні заходи та фестивалі. Цільову аудиторію такого сервісу складають керівники вищого рівня (CEO, COO та CTO), які прагнуть створити повністю автоматизоване, розумне та майбутньо-орієнтоване обслуговування клієнтів для свого бізнесу. Вони цінують ефективність, функціональність, безпеку та простоту використання.


Цілі дизайну

Основна мета полягала у створенні айдентики, яка б відображала інноваційний дух iCoupon, зберігаючи при цьому існуючий логотип і основний колір, враховуючи їхнє розміщення на великій кількості носіїв по всьому світу.

Концепт

iCoupon об'єднує наполегливу працю, ресурси та знання ринку, щоб запропонувати найкращі рішення для своїх клієнтів. iCoupon — це як бджолиний вулик, який являє собою мережу роздрібних продавців і партнерів, яка є систематизованою і стандартизованою, як і підхід компанії. Підкреслюючи метафору, ми зосередилися на бджолиних сотах, щоб розкрити багатошаровий процес, який призводить до створення міцної системи. Елементи сот передають ідеї з'єднання, інклюзивності, відкритості та інноваційного підходу до системи ваучерів. Бджолині стільники буквально показують багаторівневий процес інтеграції iCoupon з компенсаційними системами партнерів. Так само, як бджоли працюють разом всередині вулика, iCoupon організовує велику кількість роздрібних продавців і відкритий до нової співпраці. 


Логотип

Ми змінили знак логотипа і тепер він має форму соти, підсилюючи нашу метафору бджолиного вулика. М’яка, наближена до природного скруглення, форма соти також римується з кастомізованою типографічною частиною лого — літери набули більш гуманістичного характеру. Такі деталі допомагають водночас і зберегти впізнаваність, і розкрити турботливий характер бренду.Головний графічний прийом

Щоб підкреслити інноваційний та технологічний продукт iCoupon, ми створюємо наші стільники в 3D стилі, вони відрізняються за товщиною та кольором. Водночас — скляні матеріали, м'які природні форми із закругленими кутами, яскраві кольори та динамічна композиція допомагають нам досягти доброзичливого та турботливого образу. Вторинний візуальний ряд є простішим та мінімалістичнішим і створен для використання в якості інформаційного фону. Однак ми зберігаємо нашу основну форму — сота, щоб бути впізнаваними. Наш додатковий візуальний елемент — це плаский патерн із сот. Ми залишили наш графічний елемент впізнаваним і таким, що відповідає метафорі, але зробили його легшим і простішим для використання в якості фону. 


Кольорова палітра

Основний колір — Ruby Red і його відтінки. Щоб підсилити корпоративний B2B-образ, ми використовуємо світло-сірий фон для створення контрасту, але при цьому зберігаємо світлу тему в айдентиці. Таке поєднання кольорів дозволяє нам закріпити наш впізнаваний червоний колір у категорії, а правила фірмової палітри та пропорції дозволяють нам відрізнятися від конкурентів.

Типографіка

Сімейство шрифтів Sequel Sans легко читається як в акцентних заголовках, так і в інформативних макетах. Ми використовуємо одну сім'ю шрифтів і працюємо з виразним контрастом між елементами в системі. Хоча графіка та кольори яскраві й помітні, Sequel Sans допомагає створювати сучасний і корпоративний стиль.

Декорації

Ми розробили унікальний набір іконок, які ілюструють послуги та ситуації, що покращуються за допомогою послуг iCoupon. Стиль іконок — технологічний та витончений, підтримує основний архетип бренду.

Підтримайте кейс на Біханс!

By League Design Agency

Команда проекту:

Дизайнер Директор: Михайло Самоваров

Тім-лід: Олександр Гусаков

Графічний дизайнер: Анастасія Коберник

Проектний менеджер: Марина Близнюк

Маркетинг дизайн: Анна Федорович, Антон Букорос, Аліна Коваленко, Діма Каліберда

837