«Ідеаль Немолоко» тепер Green Smile: кампанія про ренеймінг бренду рослинних напоїв

ТМ «Ідеаль Немолоко» — це перший бренд рослинних напоїв в Україні, який розпочав виробництво продукції у листопаді 2018 року. Компанія «Люстдорф» — засновник цього бренду — протягом років є клієнтом агенції «ВАРТО». Тож і з «Ідеаль Немолоко» команда знайома від самого запуску, адже саме агенція «ВАРТО» займалася інформаційним супроводом запуску бренду — медійною кампанією, роботою з блогерами та соціальними мережами. Робота з соціальними мережами стала регулярною та продовжується дотепер, тож команда агенції добре знає та розуміє цільову аудиторію бренду. Восени 2021 року компанія «Люстдорф» звернулася до агенції з новою задачею — провести інформаційну кампанію про ренеймінг. Бренд «Ідеаль Немолоко» змінював назву на Green Smile.

Задача

Ренеймінг для бренду — це водночас і можливість розвитку, і певний виклик. Перед командою «ВАРТО» стояла задача підготувати аудиторію бренду «Ідеаль Немолоко» до ренеймінгу та супроводжувати це так, щоб споживачі не заплуталися та були повністю проінформовані про зміну назви.

Рішення

Соціальні мережі, а саме Instagram, став ключовим каналом інформування аудиторії бренду про ренеймінг. Для того, щоб уникнути непорозуміння у споживачів, команда агенції протягом листопада 2021 року впроваджувала нову назву бренду у постах, а у віжуалах використовувала нове пакування з оновленим логотипом. Таким чином вдалося зробити поступовий перехід від старої назви бренду до нової та зафіксувати нову назву у свідомості споживачів. 

Цікавим креативним рішенням стала гра з логотипом: у продовження до наліпок на пакуванні продукції, дизайнери створили декілька варіантів лого, на якому наліпка «Ідеаль Немолоко» поступово відклеюється і відкриває новий логотип і назву бренду Green Smile. Логотип сторінки змінювався раз на кілька днів, інтерактивно відтворюючи ренеймінг бренду. Наприкінці листопада наліпка «Ідеаль Немолоко» повністю зникла, що символізувало офіційне перейменування.

Другим етапом супроводу ренеймінгу стала масштабна блогерська кампанія, яка тривала протягом грудня 2021 року. Працюючи з інфлюенсерами для цього проєкту, команда агенції «ВАРТО» як і завжди розпочала з аналізу. Перш за все, фахівці уважно проаналізували відповідність цільової аудиторії різних блогерів цільовій аудиторії бренду. Важливим фактором також був збіг цінностей та стилю життя, який пропагують інфлюенсери, з цінностями бренду Green Smile. Завдяки отриманим даним вдалося сформувати якісну вибірку блогерів, що забезпечило ефективне проведення кампанії.

Варто зазначити, що паралельно з ренеймінгом бренд Green Smile запустив дві нові групи продуктів: лінійку рослинних напоїв Barista та лінійку питних вівсяних ферментованих напоїв Yo’Gurt — унікальних рослинних «йогуртів», аналогів яким немає серед продуктів вітчизняного виробництва. Саме інформування про нові, унікальні для ринку продукти й стало основою блогерської кампанії — розповідаючи про продукт, блогери також розповідали про ренеймінг, забезпечуючи інформування широкої аудиторії одразу про всі новини бренду.

Результат

Агенція комунікацій «ВАРТО» має великий та тривалий досвід співпраці з інфлюенсерами. Команда знає, що в основі ефективної та успішної співпраці завжди буде збіг цінностей блогера та бренду, уважний аналіз залученості аудиторії та чітке визначення цілей кампанії.

Цими ж професійними принципами фахівці агенції керувалися й під час реалізації інформаційної підтримки ренеймінгу бренду Green Smile. Результати виявилися плановано успішними: загальне охоплення аудиторії склало понад 1,3 мільйона користувачів. Загально в межах кампанії публікації отримали понад 70 тисяч вподобань, близько 850 збережень і понад 300 коментарів. 

Та найголовніше — споживачі дізналися про великі зміни в історії бренду, а також познайомилися з новими продуктами. 

2625