Ім’я та айдентика магазину бензо- та садового інструменту

Провідний дистриб'ютор техніки відкриває великий офлайн магазин у Луцьку, з власною виставковою площею для великогабаритної садової техніки. Ми подбали про яскраву назву та не менш яскраву айдентику для нового магазину.

Ім’я

Що хотів клієнт?

  • англійською, краще неологізм;
  • мінімум 6 літер, але не дуже довге слово;
  • орієнтація на людей, які купують ексклюзивну дорогу техніку. 

Що зробили ми?

Вслухалися. Заплющили очі, повідкривали вуха й почали слухати музику техніки та інструментів магазину. Звучить вона особливо: дзвенить, вжикає, рикає, торохтить, та переважно гуркотить. І тоді ми зрозуміли, що магазин цей — чистокровний GURKIT.

Здається, ніби саме слово рикає та показує свій характер. Місцями грубий, але зрозумілий та чесний. Так само як і магазин, так само як і його клієнти. Характер, який ми заклали у назві, став основою усієї айдентики магазину.

Айдентика

На момент нашої співпраці процес будівництва магазину вже розпочався. Ми оглянули проєкт будівлі й помітили, що стеля та стіни магазину — жовтого кольору. А це вже хороша зачіпка, погодьтеся. Ми проаналізували конкурентів та зрозуміли, що жовтий — це попадання в саму курагу. Ідеальний попереджувальний колір, що асоціюється з робочою технікою, вдало контрастує з темними відтінками та не використовується конкурентами — те, що треба!

Так жовтий став головним кольором айдентики магазину. А з дрібкою чорного та білого, можна сміливо гуркотіти яскраву комунікацію на зовнішніх носіях.

Потім ми почали шукати образ, який би чітко пояснював, що магазин продає та на чому спеціалізується. І знайшли його, не повірите, на відбитках техніки. Шини, деталі, механізми залишають після себе сліди у вигляді рубаних геометричних патернів. Ми взяли цей патерн, поклали в його основу літеру G, що відповідає за весь GURKIT, та стилізували його у масивних впевнених формах. Цей образ став фундаментом усієї айдентики та ще одним доказом міцного характеру бренду.

В основі логотипу — унікальне шрифтове накреслення. Кожну літеру промалювали з нуля, склали з простих геометричних форм, які підкреслюють загальну композицію та додають гуркотіння візуальному стилю.

Щоб доповнити цілісність логотипу, ми створили фірмовий знак — літеру G для коротких та містких комунікацій.

 
Також розробили власні цифри та іконки у характерній рубаній формі для використання в інтер’єрі та для навігації. А потім все це гуркотіння розкинулося на брендовані блокноти, бейджики, пакети, ручки і спецодяг працівників магазину.


3045