Ін-вер-тор-ні ролики Grape для Neoclima

У грудні ми почали працювати з новим клієнтом — компанією Neoclima. Вони займаються виготовленням кліматичної техніки. Та перш ніж почати рити інсайти та лабати ролики, ми вирішили познайомитися з Neoclima ближче і зробили це за допомогою стратегічної сесії.

Стратегічна сесія

Це такий двосторонній діалог між командою та клієнтом, під час якого ми говоримо про бренд, ринок та конкурентів.

На зустрічі ми визначили ключові цілі та болі бренду. Зрозуміли, що Neoclima — це класні кондиціонери, з сучасними фішечками, дизайном та привабливою ціною. Але на фоні сильних конкурентів з більшим знанням Neoclima просто губилася.

Ми дізналися, що лиш 30% українців мають вдома кондиціонери, а з іншими 70% нам треба говорити. Тож було важливо побудувати таку комунікацію, яка б точно запам’яталася аудиторії та виділяла Neoclima з-поміж інших компаній.

Гіпотези

Покопавшись як слід у кондиціонерах, конкурентах та аудиторії, ми визначили три гіпотези:

1. Спокійний сон

Кондиціонери — хранителі твоїх снів. Більше не треба вигадувати, як зігрітися чи охолонути.

2. Захист оселі від бактерій

Кондиціонери турбуються про твоє здоров’я. Допомагають вбивати бактерії та збудники алергій. А ще — це маст для всіх, кому складно переносити спеку.

3. Контроль погоди вдома цілий рік

Ми не можемо вплинути на температуру за вікном, доводиться лише одягатися тепліше чи навпаки, роздягатися. Але погода вдома — під нашим контролем. Кондиціонер допомагає зробити її такою, як хочеш ти.

Ми зупинилися на останній ідеї. Тому що люди не готові купувати кондиціонер, щоб покористуватися ним один місяць у рік.

Стратегія

Ми зрозуміли, що Neoclima дає суперсилу — можливість контролювати погоду вдома впродовж року. Не тільки в серпні, а ще й у грудні, березні й листопаді — 365 днів, холодних і спекотних.

І робить це не просто так, а тому що виготовляє інверторні кондиціонери. Такі, що працюють на охолодження та на обігрів. Коли на вулиці +30, і коли вдома знову вимкнули опалення. Це ми й хотіли донести людям, які досі відкладають покупку кондиціонера на потім. А таких, як виявилося, більшість.

Креатив

Хто по-геройськи терпить у квартирі спеку й холод після завершення опалювального сезону? Ті, хто кажуть, що кондиціонер потрібен лише на місяць. Ті, хто мають відмазку на будь-яку відмазку і виправдання для кожної дії. Це Антон, Міша та Юра.

Із Києва, Миколаєва і Білої Церкви.

Це твій сусід, чоловік, а може, й ти сам?

Люди думають, що робота кондиціонера — один літній місяць. І цей час, так-сяк, але можна перетерпіти, перепітніти і передачувати. А що, коли вони зрозуміють, що кондиціонер може працювати увесь рік?

Ми вирішили говорити зі своїми людьми просто. Просто показати, що таке інверторні кондиціонери. Просто в роликах, просто з гумором. Neoclima готова розправитися з будь-якою відмовкою, як би переконливо вона не звучала. Бо працює і в спеку, і в холод. Тож шукати виправдання — ну вже просто смішно.

Ми зняли серію роликів про героїв відмазок і відчайдухів домашніх погодних умов.

Бо терпіти серпневу спеку на 9 поверсі бетонного будинку може тільки справжній герой. Як і проявляти стійкість до холодних батарей у листопаді.

Але для чого ці страждання, якщо є Neoclima? 


 Client: Neoclima

Agency: Grape

Aleksey Maksimenko – Creative Director

Elena Holovatiuk – Strategy Director

Valeria Troshchilo – Strategyst

Ksenia Denga – Сreative Group Head

Olya Tkachuk – Junior Creator

Andrey Lubchik – Motion Designer

Liza Baidachnaya – Designer

Olha Boyandina – Account Director

Production: No Stars

Directors – Eugene Gozheyshiy, Misha Zvegintsev

1st AD – Sergey Kornienko

DOP – Denis Lushchik

Art Department – Ivan Cherevko

Executive Producer – Ivan Krutous

Producer – Kostya Galyko

Assistant producer – Evelina Bialaja

Stylist – Dina Golubeva

POST PRODUCTION – Studio Animagrad

1439