Інформаційна кампанія для Українського Дому: як зробити неможливе можливим за півтора тижня

Успішна інформаційна кампанія за півтора тижня — все можливо з командою агенції «ВАРТО».

Про проєкт

У Національному центрі «Український дім» відбулася мультимедійна site specific вистава «Шлях до..» — поєднання сучасних технологій та театралізованої вистави. Виставу було присвячено 30-річчю Незалежності України та створено з урахуванням архітектури Українського Дому.

Ініціаторами та творцями стала команда Національного центру «Український дім». Режисер вистави  засновник та художній керівник гуртів ДахаБраха, Dakh Daughters та фестивалю ГОГОЛЬФЕСТ Влад Троїцький. Підтримали проєкт VISA та Ощадбанк.

Задача

Перед агенцією «ВАРТО» стояла задача за 1,5 тижня забезпечити інформаційну підтримку вистави та привернути увагу ЗМІ та журналістів, а також присутність ЗМІ на події у день прем'єри. Завдання ускладнювалося тим, що до Дня Незалежності України інформаційне поле було дуже перевантажене: у ці дати у столиці ще проходило понад десять гучних та знакових подій.

Рішення

Показати унікальність проєкту очима різних учасників вистави «Шлях до...»: режисера, директорки Українського Дому, хореографині-постановниці, танцюристів — розкрити унікальність вистави через людей.

За допомогою різних форматів та роботи з різнопрофільними ЗМІ: новини, інтерв'ю з режисером вистави та директоркою Українського Дому, тематичні добірки, екскурс в історію та проблематику проєкту, репортаж з місця подій, соціальний спецпроєкт — нам вдалося охопити кілька категорій цільових груп.

Ми працювали не лише над залученням ЗМІ та впізнаваністю вистави, а й над посиленням іміджу Українського Дому.

Завдяки налагодженим багаторічним відносинам агенції «ВАРТО» зі ЗМІ на прем'єрі були присутні 5 всеукраїнських ТБ-каналів та понад 15 провідних онлайн медіа. Попри дуже короткі терміни та перевантаженість інформаційного поля, результати проєкту в рази перевищили очікування клієнта.

Результати у цифрах

За 1,5 тижня команда агенції комунікацій «ВАРТО» забезпечила охоплення 2 183 588 контактів з матеріалами про подію.

Нам вдалося залучити 5 всеукраїнських ТБ-каналів і вийти з публікаціями про спектакль у понад 30 топових ЗМІ. Це дозволило суттєво збільшити продаж квитків на site specific виставу «Шлях до..»

Так, у результаті, ми не просто розповіли про виставу та суттєво підвищили продаж квитків, а й заклали фундамент у репозиціювання Українського Дому.

1539