Інноваційна питна каша ТМ «Селянська»

Завдання: Показати унікальність та інноваційність питної каші ТМ «Селянська» на українському ринку. Так як продукт новий, отримати максимальне охоплення серед потенційних покупців. Продемонструвати основні переваги продукту: користь інгредієнтів, зручність у споживанні, натуральний смак, здоровий перекус для дитини. І звичайно — за рахунок впізнаваності збільшити продажі.

Про проєкт

В березні 2021 року компанія «Люстдорф» вивела на ринок інноваційний продукт, аналогів якого немає на українському ринку. Це нова, сучасна ПИТНА каша.Чому питна? Продукти, що споживаються в питному вигляді, засвоюються організмом людини значно легше. Кашу не потрібно готувати — можна відразу пити.

Це повноцінна їжа, а не просто напій. В її складі лише два інгредієнти — молоко та зерно і жодного доданого цукру. Продукт підходить для дітей від трьох років та дорослих і є ідеальним перекусом.

Рішення

Агенція ВАРТО прийняла рішення діяти відразу в двох напрямках — глобальна медіа-компанія в топових українських ЗМІ та блогерська компанія.

У межах медіа-компанії провели дві хвилі публікацій, залучили 26 медіа з різною цільовою аудиторією та охопленням в 10-ти регіонах України. До висвітлення інформації теж підійшли з різних сторін: показали тенденцію усвідомленого споживання їжі людством, познайомили з інноваційністю виробництва продукту, використали дані різноманітних досліджень щодо поведінки споживачів. 

Для того, щоб не тільки досягти заплановані загальні показники по показам, а й виконати їх по кожному конкретному медіа, нашою агенцією комунікацій «ВАРТО» були задіяні наступні інструменти, які посилили отриманий результат:

Більшість публікацій в рамках медіа-кампанії були закріплені на головних сторінках ЗМІ, в тому числі на перших екранах сайтів.

Всі новини отримали розміщення у соціальних мережах медіа-майданчиків, за їх наявності — Facebook, Twitter.

Для досягнення KPI були задіяні додаткові методи просування, такі як перелінковка, повторні підняття на головні сторінки, розсилка за власними базами читачів з лінками на матеріал.

Щоб забезпечити максимальне охоплення рекламної кампанії, ми використали різні формати публікацій у 8-ми топових блогерів соціальної мережі Instagram та YouTube із різних регіонів України. Кожного підбирали відповідно до інтересів цільової аудиторії бренду, серед них: лайфстайл, правильне харчування, зож, виховання дітей.

Працюючи з соціальними мережами та блогерами більше 5 років, ми відслідкували тенденцію, що користувачі після digital-активності шукають сторінки бренду в соцмережах. Тому нами була створено сторінка у соціальній мережі Інстаграм, яка стала додатковою платформою для комунікацій. На ній ми розмістили 9-ть публікацій із прикладами використання каш. На новостворену сторінку вдалось залучити 700 підписників, на сторінку перейшло 8 255 користувачів, а загальна кількість показів контенту склала 25 288 користувачів. Також, на сторінку ми активно отримували запитання від споживачів - всього було створено 89 діалогів. 

Додатковим посиленням кампанії стали відгуки від користувачів соціальної мережі Instagram із відмітками питних каш. У деяких із них була кількість підписників від 1 тисячі до 22 тисяч, тому їх можна вважати нано та мікро-інфлюєнсерами у своєму середовищі.

Окрім максимального охоплення ми отримали ще один дуже цінний результат — лояльність аудиторії. Нам давали зворотній зв'язок, постійно запитували де можна купити продукт, відмічали пристутність питних каш у буденному житті та ситуаціях, де вони були дуже доречними.

Результати в цифрах 

За результатами інформаційної кампанії було опубліковано 26 статей у популярних українських виданнях й вдалося досягти 9 077 188 показів та 293 262 підтверджених прочитань, що значно перевищило планові показники. Загальне охоплення блогерської кампанії склало — 3 322 400 користувачі, що в 1.5 рази перевищує плановий показник. Інтерес аудиторії не лише дав нам рекордні показники, викликав підвищення продажів продукту. 

2010