Історії звірят від «Агуші» для радості малюків та щастя мам

Літо — пора веселих прогулянок на свіжому повітрі та цікавих ігор, через які дитина пізнає світ. Не забуваймо про смачний перекус, що приносить радість мамам і малюкам.

Маркетингове агентство Brain Tank розробило й провело для бренду «Агуша» інтегровану кампанію, покликану стимулювати продажі дитячого харчування в упаковках, зручних для використання на прогулянці — в малих тетрапаках та дой-паках, а саме дитячих соків та фруктових пюре.

Ми взяли за основу механіку NCP (National Consumer Promo) і розробили цілісну екосистему, що включає класичні ATL Media, Digital Media та Trade Promo. Впродовж кампанії ми досягли охоплення в 68% споживачів. Для класичних каналів комунікації розробили ключові образи, що прикрасили точки продажів та вулиці українських міст; зняли захопливі, але прості й зрозумілі ролики для телебачення та інтернету. А крім цього, створили цілу цифрову платформу з цікавими дитячими історіями про звірят, за рахунок чого змогли отримати ще вищий ступінь залучення.

Ми побудували систему комунікації зі споживачем таким чином, щоб малюки та їхні батьки, побачивши яскраві образи левенят, котиків чи слоненят на упаковці в точках продажів, у POS-матеріалах, по телебаченню чи в інтернеті, завітали на цифрову сторінку акції і провели на ній достатньо довгий час, вивчали пізнавальні віршики про навколишній світ та зручно споживали корисні продукти, водночас виграючи красиві призи — тактильні книжки, на сторінках яких улюбленим звірятам можна погладити їхні хутрові животики.

Саме таку всебічно корисну взаємодію ми і ставили собі за мету, щоби бренд «Агуша» підтримав мам у їхньому бажанні ростити здорових та щасливих дітей.


1024