Кайф Скажи Кусь Давай

Все почалося ще в докарантинні часи. Коли на вулицях вам посміхалися випадкові зустрічні перехожі, в річках текла надія, а маска була фільмом з Джимом Керрі.

Нічого не віщувало біди і для ринку шоколаду, але тут сталося прекрасне. Roshen зробив ребрендинг своєї лінійки молочного шоколаду, і на світ з'явилася марка Lacmi. Мила, як посмішка немовляти, гарна, як ранкова зоря, і безтурботна, як тільки що скручений з повітряних кульок пудель.

У переможно-жовту етикетку поклали шоколадку з оновленою рецептурою. У неї налили так багато молока, що вона раптом стала смачніше за все на світі. Навіть смачніше кінчиків вусів інструктора з водіння. І, зрозуміло без слів, смачніше всього молочного шоколаду на полицях. Конкуренти, вибачте.

Тому ми не проводили стратегічну сесію, щоб зрозуміти, що робити. Нам просто не залишалося нічого іншого, як попросити людей спробувати цю нову шоколадку. І нам дуже пощастило, що десь у всесвіті розірвався кульочок з блискітками і на шоколадці з'явилися ротики.

Але про них трохи пізніше. Спочатку прослухайте пряме включення з неокортексу класичного споживача молочного шоколаду:

"Коли мені хочеться солодкого, все інше перестає існувати. Я забуваю про справи на день і навіть про справи, які я робила тільки що, в голові утворюється порожнеча і тільки одна дзвінка думка не дає спокою:

Я. Хочу. Це. Зараз. Вже.

Для мене абсолют солодощів, що підкорює волю, - це молочний шоколад. Коли на очі потрапляє шоколадка, продовжувати опір неможливо. Вона буде переслідувати мене і кликати, допоки я не капітулюю."

Поки ми стенографували цей нейропотік нейроруками, сталося диво.

Стратегія і інсайт зустрілися і зробили це прямо на території продукту. Ми зрозуміли, що нам не треба просити спробувати шоколадку. Вона сама зробить це краще за всіх, якщо у неї буде ... рот.

У наступну мить ми закрили очі, і кожен у себе в голові побачив цей ролик.

2316