Kalenchuk Clinic: ребрендинг стоматологічного центру

Керівництво клініки Kalenchuk Clinic звернулося в агенство Wizart, аби наші фахівці здійснили ребрендинг стоматології.

Завдання

Капітальний апгрейд матеріально-технічної бази стали причиною необхідності оновлення комунікацій клініки Kalenchuk Clinic. Перед нами постало завдання створити проєкт, який вербально та візуально демонструватиме потенційним клієнтам клініки надання послуг на найвищому технологічному рівні, інноваційні технології у поєднанні із досвідом

Замовник

Kalenchuk Clinic – це унікальний центр сучасної стоматології, розташований у старовинній будівлі історичної частини міста Чернівці. Це заклад, де поєднуються досвід і новації. Стоматологічний центр працює за найвищими стандартами надання послуг, дотримується інноваційних методик у сфері всіх видів стоматологічних послуг, демонструє високий рівень сервісу, який вже не один десяток років є незмінним у роботі.

Процес

Ми ознайомилися із стоматологічним ринком, після чого визначили унікальну торговельну пропозицію клініки – це якісне надання всіх видів стоматологічних послуг фахівцями вузької спеціалізації під керівництвом одного із найдосвідченіших лікарів країни в сучасній та комфортабельній клініці преміум-класу.

Також дослідили, які клієнти є серед цільової аудиторії стоматології та сформулювали інсайт, місію і позиціонування бренду. Отож стиль та інтонації бренду – сучасний, впевнений та комфортний.

В оновленій концепції ми передали спрямованість компанії на технологічність і новації, але при цьому зберегли вишуканий, інтелігентний характер і переваги Kalenchuk Clinic – досвід і майстерність найталановитіших лікарів міста.

Ми розробили сучасний, стильний, елегантний дизайн, що якнайкраще транслює сутність компанії: Kalenchuk Clinic – бренд бездоганної усмішки.

Вербальна та візуальна концепції

У слоганах ми відтворили позиціонування та УТП стоматології: «Стоматологічний центр досвіду й новацій», «Клініка, де поділяють бажання бути найкращими», «Майстерність, підкріплена новітнім обладнанням», «Усмішки, варті захоплення», «Каленчук Клінік – бренд вашої усмішки»

Логотип компанії – це стилізована літера «К». Коло символізує мету, команду, технології (наприклад, форма імпланта). Знак має елемент, що з'єднує вертикальний та похилий шрифти літери. Кут нахилу використовується як графічний елемент айдентики.

Шрифтова частина логотипу поєднує два накреслення: Playfair уособлює досвід, солідність, традиції бренду і Montserrat – сучасність, технологічність та динамічність бренду клініки.

Для створення індивідуального візуального образу клініки, а також для акцентування уваги на окремих елементах фірмової символіки ми розробили фірмовий паттерн.

Фірмова палітра – це насичений бордовий та теплий сірий кольори. Все це ми прописали у брендбуці компанії.


Результат

Ребрендинг посприяв успішній рекламній кампанії в торгових центрах міста та соціальних мережах. Аудиторія клініки позитивно оцінила всі оновлення центру. І, незважаючи на карантинні обмеження, клініці вдалося збільшити щоденне навантаження.

Команда

Agency: WIZART

Strategist: Igor Suvorov

Art Director: Nataliya Suvorova

Designer: Artem Dvorzhak

Copywriter: Yuliia Patsaraniuk

Motion: Alexander Romanenko

Photographer: Andrey Zhernovoy

2167