Кампанія «Це не бритва. Це OneBlade» — серед фіналістів міжнародної премії SABRE Awards

Амбасадорська кампанія агенції Be—it Agency для Philips Ukraine – серед фіналістів престижної міжнародної премії SABRE Awards у регіоні EMEA. Кампанія була реалізована у партнерстві з Carat Ukraine.

Амбасадорська кампанія «Це не бритва. Це OneBlade» агенції Be—it Agency для Philips Ukraine – серед фіналістів престижної міжнародної премії SABRE Awards у регіоні EMEA. Кампанія була реалізована у партнерстві з Carat Ukraine.

Виклик

Як один з основних гравців на ринку чоловічого гоління, компанія Philips не могла не помітити загальну тенденцію: останніми роками українські чоловіки почали відмовлятися від гоління. У 2018 році 10% чоловіків зазначили, що вони не голяться взагалі, а ті, хто ще продовжує голитися, стали робити це набагато рідше. Чоловіки просто хотіли мати інші варіанти, окрім вологого та сухого гоління. Однак інструментів, які б дали чоловікам змогу спробувати щось нове, бракувало.

Компанія Philips вирішила запропонувати рішення, яке задовольнить ці потреби, – бритву OneBlade, яка допомагає чоловікам вибирати самостійно, як підстригти бороду та яку форму їй надати. Однак запуск нової категорії завжди викликає невпевненість, тож перед виведенням OneBlade на ринок, ми зіштовхнулися з трьома викликами.

Оскільки потрібно було створити цілковито нову категорію, стало вкрай важливим правильно та точно позиціювати OneBlade, щоб виправдати очікування наших клієнтів. Крім того, ми також мали впевнитися, що цей продукт не канібалізуватиме інші бритви Philips. Зрештою, ми прагнули збільшити відтік аудиторії від бритв для волого гоління, які належать до сегмента високої купівельної спроможності.

Рішення

Ми в Be—it Agency вирішили показати чоловікам, що голитися – не нудно, і перетворити гоління на гру: споживачі можуть голитися так, як їм подобається, та створювати власний стиль, використовуючи лише один пристрій – OneBlade.

Щоб представити OneBlade чоловікам, ми ініціювали амбасадорську програму, до якої залучили 100 інфлуенсерів, які отримали OneBlade у подарунок, щоб зняти відео та поділитися своїм відгуком про бритву. Оскільки ми хотіли отримати чесні відгуки від звичайних людей, ми звернулися не до найвпливовіших лідерів думок в Україні, а сфокусувалися на мікроінфлуенсерах. Водночас бритви все ще не було в продажу, тож наші амбасадори відчували себе особливими.

Потім ми інтегрували весь контент, створений нашими амбасадорами, у креативні матеріали, які почали використовувати в наших кампаніях у Facebook. Після того як OneBlade з’явився в магазинах, ми почали розповідати про наш продукт у ЗМІ та офлайн-каналах. Щоб зробити нашу інформаційну кампанію ще більш унікальною, ми створили перший мурал у київському метрополітені, який демонстрував різні методи стайлінгу, які можна застосовувати з OneBlade.

Результати

Ми досягли рівня обізнаності про продукт у 73%.

Наша традиційна категорія чоловічого гоління не лише не знизилися у другому кварталі 2018 року, але й зросла на 50%. У першому кварталі 2019 року ми продовжили цей тренд.

Нам вдалося уникнути негативних відгуків від споживачів та досягти середньої оцінки нашого продукту в онлайн-магазині Rozetka на рівні 4,5.

2373