[ кейс по рекламі в Google ] Магазину морепродуктів
«Налаштовували щось "заумне", а ефекту ніякого» - так описав налаштування Google Shopping власник магазину морепродуктів,прийшовши до нас.
Цей магазин на ринку України більше 10. А власник вже спробував різні види реклами - від контекстної до таргетованої.
Отож настав час «доводити до розуму» рекламу у Google Shopping, яку йому до нас вже налаштовували. Аби зрозуміти проблему попередніх налаштувань наш спеціаліст розпочав із аудиту рекламного кабінету. А коли його переглянув - то зрозумів, чому ці налаштування не могли дати доброго результату в принципі.
Що ж було не так? Замість однієї справно налаштованої рекламної кампанії - у клієнта було декілька рекламних кампаній. При цьому у жодній не було налаштовано функції відслідковувань замовлень, збору аудиторій та динамічного ремаркетингу. Як результат - ці кампанії лише витрачали великі бюджети - а результату 0. А якщо бути точними - то 1 конверсія за місяць.З таким провалом треба було щось робити. Тому власник, вислухавши нашу стратегію, довірив налаштування Google Shopping нам. Спочатку ми запустили звичайну торгову кампанію, а пізніше Google Shopping PerformanceMax - і ось яких результатів вдалося досягти вже за місяць після налаштувань(період 31 грудня - 31 січня):
Результат
6 810 грн - вклали в рекламу
63 548 грн - склав дохід з реклами
51 продажів отримали
10,7% частка рекламних витрат
До речі, тут зафіксовані замовлення лише через кошик. А сам клієнт зазначив, що більшу частину покупок клієнти здійснюють саме через телефон
Ця історія ще раз підтверджує, що треба ретельно підбирати того, кому збираєтесь довірити налаштування реклами. Бо можна десятками тисяч «зливати» бюджет на неефективні рекламні кампанії - втрачаючи час і клієнтів. А можна довірити рекламу тим, хто не лише ефективно її налаштує, але й навчить, як користуватися кабінетом і все, «заумне» стане простим та доступним.