Кейс «ВАРТО» на Effie Europe Awards: The Strategy 2030

Як ефективно та масштабно залучити мешканців міста у розробку стратегії його майбутнього розвитку? Саме ця задача стала стартом нашої співпраці у проєкті The Strategy 2030, який ми реалізовували у співпраці з Маріупольською міською радою.

У роботі над проєктом The Strategy 2030 команда «ВАРТО» використала широкий арсенал інструментів: від зовнішньої реклами і SMM до форумів у гібридному форматі за участі місцевої влади, журналістів та маріупольців. У результаті, ми трансформували звичайні побутові розмови — з колегами за чашкою кави або у коментарях під дописами лідерів думок — на реальну участь у процесі змінотворення.

Та найголовніше: надихнули людей мріяти — і вони не тільки вголос заговорили про власні мрії, а й почали робити реальні, важливі кроки для втілення мрій в життя. Кожен 5 мешканець міста долучився зі своїми пропозиціями та ідеями до розробки стратегії через спеціальну діджитал-платформу.

Більше про проєкт, хід роботи та результати розповідаємо у відеокейсі.

Вдвічі пишаємося тим, що саме з цим проєктом агенція «ВАРТО» стала фіналістом Effie Europe Awards 2022 — найпрестижнішої європейської премії, що відзначає ефективні комунікації.

У січні 2022 року Стратегія 2030 була затверджена місцевою владою. Але, на жаль, її реалізація так і не встигла розпочатися. З 24 лютого Маріуполь став одним з найбільших і найболючіших символів героїчного протистояння нашому ворогу.

Ми віримо в перемогу і в те, що прийде час, і стратегія точно буде реалізована. Бо Маріуполь — це місто, яке має мрію, і це дім справді незламних людей України.

3524