Кейс. Як влаштований застосунок для гуманітарної роботи з ВІЛ.

Чи здатен мобільний застосунок захистити користувачів від небезпечних хвороб? Додаток Life4me+ був створений саме з цією метою. Наразі його можна безкоштовно завантажити через App Store чи Google Play. Наскільки користувачі задоволені дизайном, функціоналом і підтримкою, свідчить рейтинг: 4,9. Отже, що саме пропонує Life4me+?

Першочергова мета проєкту амбітна і водночас надзвичайно важлива: запобігти зростанню захворюваності туберкульозом, гепатитом С, ВІЛ та іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ). Для цього застосунок надає актуальну інформацію стосовно профілактики і лікування цих хвороб. Також він дозволяє тримати контакт з лікарями, відстежувати прийом ліків, планувати чекапи тощо.

Застосунок Life4me+ на замовлення клієнта створили розробники Beetroot — міжнародної IT-компанії, яка надає перевагу суспільно важливим проєктам. Як влаштований додаток — докладно розповідаємо далі.

Концепція і завдання проєкту

Щорічно приблизно 340 мільйонів людей по всьому світу заражаються інфекціями, які передаються статевим шляхом. Проте офіційна статистика не відображає повної картини: як би не старалися дослідники, дані неповні. Фактична кількість людей, які стикаються з ІПСШ, ВІЛ, гепатитом С і туберкульозом, набагато більша за статистичні дані.

Проєкт Life4me+ поставив собі за мету запобігти поширенню небезпечних хвороб, а також підтримати людей, хворих на ВІЛ. Менеджери проєкту звернулись до Beetroot із запитом на створення мобільного додатку для iOS та Android, який надавав би інформацію про захист від хвороб і допомогу у разі інфікування. А головне, він мав запропонувати практичні інструменти охорони здоров’я.

Як додаток Life4me+ допомагає дбати про здоров’я

Команда Beetroot виконала завдання, поставлені клієнтом, розробивши застосунок як зручну платформу для спілкування між лікарями і пацієнтами. Оскільки йдеться про медичні дані, Life4me+ отримала найнадійніший захист інформації — користувачам гарантована повна анонімність.

Які сервіси пропонує застосунок:

  • Налаштування персонального графіку прийому ліків і його синхронізація з призначеннями лікаря.
  • Приховані і персоналізовані автоматичні нагадування про час прийому ліків, діагностику, обстеження.
  • Планування аналізів крові. Результати діагностики можна зберігати у додатку, щоб вони завжди були під рукою.
  • Онлайн-запити стосовно лікарських консультацій.
  • Пошук найближчих лікарень, аптек, лабораторій, консультацій та ВІЛ-організацій за допомогою GPS-навігації. Він дозволяє швидко отримати медичну допомогу у будь-якій країні.
  • Перелік гарячих ліній та ВІЛ-спільнот, які пропонують екстрену допомогу.

Що у підсумку?

Наразі застосунок Life4me+ доступний у 156 країнах. Він отримав схвальні відгуки користувачів і медичної спільноти. Простий у користуванні, додаток виступає зручною комунікаційною платформою для лікарів і пацієнтів, допомагає людям захистити себе від небезпечних хвороб і надає їм практичну інформацію стосовно стану їхнього здоров’я.

Окрім додатку і оновлень до нього, Beetroot в співпраці з проєктом Life4me+ також створили нову версію сайту, де також можна знайти чимало корисної інформації, підтримати гуманітарну ініціативу донатом або зв’язатися з командою проєкту. Фахівці Beetroot виконали UI/UX-дизайн, а також розробку платформи.

2360