Кейс "Здорова Родина": як SMM зближує бренди з аудиторією

Здоров’я Вам і Вашій родині

Здорова Родина – це бренд, який зростає протягом 25 років. Він міцніє, розвивається та розкинув свою крону вже на 12 областей України: мережа налічує 598 аптек. Це сімейний бренд, який огортає своєю турботою широку аудиторію українців: і малюків, і підлітків, і батьків, і бабусь та дідусів і навіть ту саму самотню тітоньку. Щоб залишатись цікавими та цінними для своїх покупців, Здорова Родина постійно вдосконалюється. До нас бренд звернувся, щоб перезавантажити свої соціальні мережі.

SMM-стратегія

Нашим основним завданням стало наблизити бренд до аудиторії, зробити їхні стосунки теплішими. Для цього ми ввели нові рубрики, які розкривають життя аптек за лаштунками, інформують про відкриття нових локацій, а також допомагають порадами. А ще додали розважальний контент, перетворивши будні працівників на рубрику “суперсили фармацевта”.

Ми зробили голос бренду більш доброзичливим, рубрика “хіт ціна” перетворилась на “турботливі знижки”. Змінився також стиль сторінки – став більш цілісним та виразним, а разом з тим зʼявилось більше живого фото- та відеоконтенту. Для просування окрім таргетованої реклами вирішили використовувати співпрацю з лідерами думок, конкурси для аудиторії та колаборації з іншими брендами чи експертами.

SMM-супровід та наші результати:

Протягом 6 місяців ми провели кілька контент-зйомок, опублікували 64 дописи та понад 600 історій. Ми запустили 36 рекламних кампаній та 15 конкурсів.

Наші результати за 6 місяців:

Ми ознайомили зі “Здоровою Родиною” 3 806 646 унікальних користувачів

Стратегія допомогла збільшити активність аудиторії і ми отримали:

  • удвічі вищий показник взаємодії з контентом (ERR = 5,2%)
  • понад 60 000 реакцій та лайків на контент
  • понад 12 000 коментарів під дописами та повідомлень
  • понад 4 500 репостів та збережених дописів
  • близько 30 000 нових переходів на сайт компанії 

1094