Комунікаційна підтримка Київського міжнародного економічного форуму

Divchata забезпечили комунікаційний супровід економічного форуму в соціальних мережах під час івенту та після. Ми висвітлили важливі інсайти та основні принципи заходу, а також звернули увагу аудиторії на критичні проблеми українського бізнесу через 5 різних платформ: Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter та Telegram.

ПРО ПРОЄКТ

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — один із найбільших у Східній Європі міжнародних форумів, що об'єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення ключових економічних питань і глобальних трендів. Проєкт ініціював український підприємець, засновник холдингу UFuture та інноваційного парку UNIT.City Василь Хмельницький для того, аби сприяти інтеграції України у світову спільноту — як рівноправного перспективного гравця.

ЗАДАЧА

Повний супровід п'яти соціальних мереж економічного форуму під час івенту та після. У нас була ціль привернути увагу українських бізнесів у соцмережах, висвітлити важливі інсайти та основні принципи заходу, а також звернути увагу аудиторії на критичні проблеми, з якими зараз стикається український бізнес. І — найважливіше — забезпечити SMM-супровід форуму в п’яти соцмережах: Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter, Telegram.

ВИКЛИК

Форум об’єднав тих, хто продовжує розвивати власний бізнес і країну, робить внесок в економічну стабільність та щодня формує сміливі стратегії для успішного майбутнього України. 

Саме тому ця подія — важливе джерело новин для представників влади, бізнесів та соціуму. Всього за добу відбуваються десятки дискусійних панелей та активностей, тому команді потрібно було оперативно висвітлювати їх у п’яти соцмережах.

Щоб упоратися з таким викликом, ми серйозно підготувалися, розділили проєкт на три етапи («до», «під час» та «після») та спланували їх настільки детально, що кожен із команди став окремою одиницею цілого автоматизованого процесу.

Що тут скажеш? Ми молодці та впоралися з челенджем.

РІШЕННЯ

До форуму

Ми розробили екосистему соцмереж, що допомогла розділити проєкт на етапи, детально розписати всі види комунікації та чітко спланувати їх взаємодію між собою. На цій базі було створено нічогенький такий контент-план, який додав оперативності та чіткості з плануванням перед івентом, під час та після. І ось так нам вдалося підготувати матеріали заздалегідь, бачити статус задач, контролювати вчасний вихід публікацій та слідкувати за кількістю висвітлених панелей і партнерів.

Ми адаптували контент під кожну окрему соцмережу: тексти (мови — українська + англійська, заголовки, формулювання, зміст) та різні шаблони віжуалів.

Придумали індивідуальний прояв для кожного партнера, щоб підвищити зацікавленість аудиторії до матеріалів та успішно закрити співпрацю з компаніями.Під час івенту

Divchata Agency займалася продакшеном контенту: фото, відео, копірайтинг, дизайн і моушн-дизайн — геть усе забрали на себе. Навіть додали трішки live-ефекту через мобільну відео- та фотозйомку.

Під час івенту потрібно було висвітлити найважливіші інсайти в режимі реального часу в усіх соцмережах форуму. Тому ми звернулися до колективної «SMM-чуйки», щоб зрозуміти, які дописи варто запускати в першу чергу. Що з поміж усього точно залетить? Далі вже була справа оперативності розміщення. Щойно гості закінчували свою промову, користувачі соцмереж уже читали дописи із влучними заголовками та інсайтами дискусійних панелей.

Оперативна комунікація від імені бренду допомогла «оживити» вже наявне ком’юніті та привернути увагу нової авдиторії, які шерили контент зі сторінок КМЕФ та генерували свій, відмічаючи нас.

Після івенту

Посткомунікація — важлива складова кожного івенту. Неможливо видати усю інформацію за один день. Важливо розуміти, як розподілити те, що уже створено і те, що ще буде ствоюватися так, щоб не втратити аудиторію, залучення та охоплення. Тож ми провели естетично-інформаційний брейншторм та сформували сітку публікацій так, щоб, потрапивши на сторінку КМЕФ, усі хотіли тицьнути на те, що важливо, і, здається, нам це вдалося.

Divchata Agency також провела рекламні кампанії для збільшення охоплень та залучень створеного контенту — так про важливі інсайти КМЕФ дізналися навіть ті, хто намагався ігнорувати репости своїх друзів.

РЕЗУЛЬТАТ

Наша команда повністю вела комунікацію події КМЕФ 2022 «Україна, яка перемагає» у Києві під час війни.

Проєкт залетів до нас за пару тижнів до івенту, тому швидка та якісна реалізація стала челенджем, що мотивував усю команду. Ми створили контент для п’яти соцмереж: Instagram, Facebook, LinkedIn, Twitter та Telegram, а результати вразили не лише клієнта, а й нас самих.

Ми занурилися в економічну тематику і розповіли про події форму простими та зрозумілими словами усюди, куди б міг дістатися український чи іноземний читач.

2247