Комунікаційний ребрендинг UKLON

Нова стратегія та рекламна кампанія для українського сервісу виклику авто.

Найбільший український сервіс виклику авто

UKLON – це українська IT-компанія, продукт якої є корисним і важливим для кожної сучасної людини. Це сервіс виклику авто, що обслуговує мільйони поїздок щомісяця. За час свого існування Uklon постійно вдосконалює продукт, додаючи багато фіч, що насамперед підвищують рівень комфорту користувачів. Це можливість виклику авто з дитячим кріслом, перевезення тваринок, послуга «Кур’єр» або вже знаменитий «Драйвер» та ще безліч чого. Усе це дало нам певне розуміння, що Uklon насамперед піклується про комфорт людей за будь-яких обставин.

Як стати своїм для своїх?

Звісно, перед таким великим продуктом стоять великі виклики. Знаходячись на дуже конкурентному ринку, серед міжнародних гравців, ми разом з UKLON мали за мету консолідувати всю комунікацію бренда під одним дахом, знайти свій особливий голос, заговорити однією зрозумілою мовою та стати «своїм у доску» для всіх і кожного.

Клац-Клац і фокус-групи по Zoom

Перш за все ми провели декілька воркшопів з командою Uklon, щоб розібратись у цінностях компанії та в самому продукті. Цікавим стало те, що Uklon – єдиний сервіс, що фактично дає змогу кастомізувати (налаштувати) поїздку за допомогою всіх тих фіч. Ми називаємо їх мікросервісами. Хочеш із песиком? Клац. Хочеш у тиші? Клац. Хочеш викликати драйвера? Клац. Чого б тобі не захотілося – наклацаєш і їдеш як хочеш. Далі пішли побалакати з людьми та дізнатись у них щось корисне. Та чесно кажучи, нікуди ми не пішли, а вперше проводили глибинні інтерв'ю і фокус-групи в Zoom, бо все ж відбувалось під час жорсткої самоізоляції. Тим не менш зрозуміли для себе дуже цікаву річ, яка стала нашим основним інсайтом: 

Люди часто вигадують причини, аби поїхати на таксі: «Як купую щось по дорозі з роботи додому в супермаркеті, то беру побільше, аби не їхати на метро, бо тепер вже мені важко і я точно поїду на таксі», – так прямо і сказали, дивлячись нам у вебку.

Стратегічне повідомлення: "Твій рух – твої правила!»

Ідея нової стратегії полягає в тому, що Uklon за допомогою основного продукту та зокрема мікросервісів застосунку допомагає людям жити за їхніми особистими правилами, і кайфувати від цього стану. Тепер можна підлаштовувати обставини під себе, а не навпаки, розширювати зону комфорту, а не виходити з неї. Навіть коли розмова про поїздку, бо в Uklon можна налаштувати її як завгодно та як тобі хочеться. Стратегічне повідомлення звучить просто і зрозуміло: «Твій рух – твої правила!». А в роликах показали, що не обов'язково себе “мучити” і вигадувати якісь дурниці, аби дістатись кудись із комфортом і як тобі хочеться. Просто клац – і оп, і вжух, і ти на місці!

У банерах зробили легенький твіст і розказали про всі, які є і яких немає, правила й ознаки того, що треба їхати на Uklon. Для тих, хто не знає, що б іще вигадати, аби все ж таки скористатись комфортними поїздками, ми лишили підказки та, щоб було зрозуміліше, прив'язали їх до контексту місць розташування або таргетингу на певні цільові групи.

КРЕДІТСИ

Uklon

Chief Marketing Officer – Вадим Іщенко

Head of Creative – Агата Градова

PR manager – Ангеліна Дорофєєва

I am IDEA

Creative director – Ігор Фінашкін

Strategy Director – Арам Сімонян

Junior Art Director – Юля Дідченко

Copywriter – Діма Горбенко

Account Manager – Катя Шинкарук

Adje' Prodburo

Director – Євген Головатенко

DOP – Ілля Максименко

1st AD – Аліна Яцик

Продюсер – Микита Кукоба

Ассистент продюсера – Наталія Береза

Художник-постановник – Катя Платовська

Продакшн менджер – Андрій Наумчук

Кастинг – Easy casting agency

Стилісти – weRelease studio

Гример – Олена Доценко

Плейбек – Макс Левченко (DiPlay)

Behind the scenes – Влад Дорофеев, Даніл Прівет

Локейшн сервіс – Сергій Білак (TOP Location)

Музика – Макс Сікаленко

Звук – Олександр Пустарнаков, Propeller

Пост-продакшн продюсер – Наталія Береза

Колорист – Єрлан Танаєв

Пост-продакшн – Camaradas

2947