Дизайн для надійного криптотрейдінгу

Kurdcoin — провідна криптобіржа в Іраку з 2017 року, яка допомагає користувачам купувати та продавати криптовалюту за лічені секунди. Ми розробили нову дизайн-систему та сайт для платформи.

Наш підхід до дизайну поєднав аскетичну простоту з динамічними візуальними ефектами, щоб користувачі отримали нове враження від криптотрейдингу на фоні конкурентів Kurdcoin.

Довіра лежить в основі філософії Kurdcoin. Тому ми намагалися навіть у дизайні створити відчуття безпеки та прозорості. Коли людина потраплятиме на сайт, вона має відчути, що платформа прагне захистити її активи та особисту інформацію.

Ми зібрали яскраву і широку кольорову палітру, що додає емоційності та дозволяє вільно працювати із тією великою кількістю контенту, яку Kurdoin продукує. При чому верстка залишається дуже чистою та виваженою, щоб зберегти відчуття безпеки для крипто-фінансів.

Оновлене лого не заплутає постійних клієнтів, а трохи освіжить їх експіріенс. Також ми створили кольорову систему для 3D візуалізацій, натхненних динамічним світом криптовалют. Команда Kurdcoin зможе самостійно перетворювати 3D модельки й робити їх частиною свого стилю.

Щоб команда Kurdcoin мала можливість створювати новий контент вже без нашої участі та в рамках нової дизайн-системи, ми створили детальний гайд з оформлення рубрик, фото, відео матеріалів та інших форматів в SMM.

Створення дизайну з використанням арабського шрифту стало для нас унікальним і цікавий викликом, оскільки нам довелося заглибитися у заплутаний світ типографіки та композиції арабської мови. Арабське письмо має відмінну характеристику, відому як «інша сторона письма». Ця фундаментальна відмінність сильно вплинула на процес композиції та вибору шрифтів, та ми впорались, а команда Kurdoin залишилась приємно враженою.

Маємо надію, що нова концепція дизайну Kurdcoin змінить те, як люди бачать бренди криптовалютної торгівлі.

Креативний директор - Алекс Твіста

Дизайнери - Анатолій Тодоров & Анна Полі & Артур Спаський

3D дизайнер - Сергій Ірхін

Проджект менеджер - Анна Партин

Аккаунт директор - Вікторія Нуцаль

Front end девелопер - Оля Хомутянська

1863