LAODENT: брендинг стоматологічної клініки

До нас звернувся власник стоматології у Чернівцях, аби наші фахівці здійснили ребрендинг його стоматологічної клініки.


Завдання

Лікарі клініки LAODENT завжди борються за збереження кожного зуба та намагаються максимально відновити його функції та естетику. Попри всi досягнення прогресу, немає нiчого кращого за власні зуби, подарованi природою. Розкрити принципи роботи клініки у візуальній та вербальній айдентиці – саме таке завдання було вирішено проєктною командою агентства Wizart.

Замовник

LAODENT – це стоматологічна клiнiка з турботою про здоров’я у Чернівцях. «Мінімальна інвазивність, максимальна ефективність» – такої філософії дотримуються лікарі LAODENT.

Процес

Насамперед ми дослідили стоматологічний ринок і сформулювали унікальну торговельну пропозицію клініки. Також визначили, якою є  споживча аудиторія стоматології, та сформулювали інсайт, місію і позиціонування бренду. Тож стиль та інтонації бренду – уважний, дбайливий, чуйний, доброзичливий, природний та натуральний. У брендинговому проєкті ми транслювали спрямованість компанії на збереження подарованого природою.

Ми розробили легкий дизайн, що якнайкраще представляє концепцію компанії: LAODENT – клініка з турботою про здоров'я.

Вербальна та візуальна концепції

Назва LAODENT наповну передає позицію стоматології: «Стоматологічна клініка, що зберігає подароване природою». Слогани органічно вплітаються у концепцію та акцентують увагу на УТП стоматології: «Зберігаємо подароване природою», «Власне – безцінне», «Поспішайте бути здоровими», «Цінуємо натуральність» тощо.

Ми підібрали шрифти та фірмову палітру кольорів. Для створення індивідуального візуального образу клініки, а також для акцентування уваги на окремих елементах фірмової символіки ми розробили фірмовий паттерн.

Всі напрацювання ми вмістили у брендбук і допомогли із оформленням всіх фірмових носіїв.

Результат

Оновлення допомогло клініці обрати напрямок для маркетингових активностей, стати впізнаваною для клієнтів, а працівникам відчути себе більш впевнено. Стоматологія LAODENT максимально впровадила брендингову концепцію.

Відгук замовника

Я був вражений результатом: «Вау, невже такий вигляд матиме наша стоматологія». І з часом мені це рішення подобається все більше.

Андрій Онуфрієвич Лаврущак, керівник стоматології LAODENT

Команда

Agency: WIZART

3697