Легенда повернулась: як агенція інфлюенс-маркетингу OMG анонсувала повернення Flint з соусами

Мода й тренди циклічні. Ми вже бачили, як на прилавки повертаються іграшки з 90-х: тетріс, йо-йо, спінери та поп-іт. Але це не єдині легендарні речі з дитинства, що знову стали популярними. Цього року бренд Flint перевипустив легендарні сухарики з соусами. Як агенції інфлюенс-маркетингу OMG вдалося розповісти про це понад 5 млн людей — у цьому кейсі.

Про клієнта: Flint — один з брендів Snack Production, групи компаній, що займає лідируюче місце на ринку снекової продукції України. Snack Production скрупульозно працює над розвитком своїх брендів, якістю своєї продукції, а також над розробкою абсолютно нових продуктів та категорій.

Задача:

  • розповісти про повернення легендарних сухариків Flint з соусами
  • охопити максимально можливу кількість людей

Реалізація:

Креативна концепція

Так як сухарики Flint з соусами асоціюються з дитинством, ми вирішили побудувати нашу концепцію навколо ностальгії за тим чудовим безтурботним часом. А що найбільше люблять діти? Правильно, подарунки. Ми зібрали подарункові бокси з різноманітними олдскульними речами, про які всі мріяли в дитинстві (принаймні ті, кому за 20) та якими безперестанку гралися, коли нарешті їх отримували. В них поклали йо-йо, машинки на радіокеруванні, тетріс, кольорові пружинки, тамагочі, для дівчаток — ще й резинки, і, звичайно, сухарики з соусом, які ми так любили смакувати під час шкільних перерв.

Блогерів обрали тих, що найкраще підходили під концепт рекламної кампанії та цільову аудиторію бренду. В результаті залучили 11 інфлюенсерів.

Якою легендарною особистістю ви б були?

Усім дітям хочеться створити щось легендарне. Щось таке, щоб запам'яталося людям і увійшло в історію. Звідси й мрії про космос, сцену та тисячні зали. Часто ці бажання не здійснюються, так і залишившись в дитинстві, але ж поностальгувати можна — до того ж вся суть нашої кампанії базується саме на цьому. Тому для першої публікації ми з Flint попросили блогерів згадати, ким вони хотіли стати у дитинстві.

Виявилося, що кожен інфлюенсер мріяв увійти в історію, створити щось таке, що запам’яталося б людям. Одні мріяли про акторську кар’єру, мистецтво та викладання, інші — про суперсилу, крісло президента та подорожі у часі, як у Марті МакФлая з фільму «Назад у майбутнє». 

Ми були приємно здивовані тим, як круто блогери використали наповнення боксу для фото. На знімках іграшки — не просто декорації, які можна прибрати і нічого не зміниться, а їхня невід’ємна частина.

Це ще раз підтверджує те, що хороший результат у роботі з інфлюенсерами є лише тоді, коли ті щиро зацікавлені продуктом та його подачею.

Конкурс

Друга публікація присвячена розіграшу цього самого боксу. Якщо під час прочитання слову «розіграш» ви здригнулися, заспокоїмо вас — він не обов’язково віщує «смерть» акаунту. Особливо якщо в розіграші бере участь цільова аудиторія, а контент на сторінці якісний.

Бренд Flint регулярно дарує подарунки своїм підписникам, тому він не був проти ще одного giveaway. У своїх публікаціях блогери мали описати якийсь спогад з дитинства, пов’язаний з сухариками Flint з соусами. Вигадувати їм нічого не довелося, бо історій багато: хтось згадав про те, як він біг зі школи з пачкою сухариків дивитися мультики, хтось — як ховався за школою після занять похрумкати улюблені снеки. Впевнені, ви робили так само.

Для «підігріву» аудиторії ми використали ще один креатив — інста-маску, що дозволяла буквально приміряти на себе образи найлегендарніших особистостей на планеті.

А для тих, хто не любить маски в Instagram, ми запустили інтерактивний лендінг з тестом. Завдяки ньому кожен міг дізнатися, якою легендарною особистістю він би міг стати: королевою, поп чи рок-зіркою, піратом або іконою стилю.

І аудиторії це сподобалося — лендінг отримав високу конверсію: близько 40% користувачів, що переходили на лендінг, проходили тест до кінця.

Результати:

Реклама кампанія проходила в особливій атмосфері ностальгії за дитинством. Інфлюенсери були у захваті від подарунків, які вони отримали від бренду, і реакція аудиторії була відповідною.

Загалом блогери опублікували 22 пости (по 2 кожен) та 66 сторіс (по 6 кожен). Це дозволило досягнути наступних показників:

  • охоплення — 5 563 594;
  • покази — 6 034 616;
  • кількість взаємодій — 669 638.

Але найкращий результат — це реакція аудиторії. Ми отримали безліч позитивних коментарів, і це свідчить про те, що рекламна кампанія вдалась:

Приємним бонусом стало те, що завдяки цій рекламній кампанії ми залучили на сторінку Flint нових цільових підписників.

Висновок

Мало чи не 70% успіху рекламної кампанії залежить від креативної концепції. Цікава ідея викликає у блогера захват, і тоді йому самому хочеться якнайкраще представити продукт.

Якби ми просто відправили блогерам сухарики на рекламу, їхні розповіді вийшли б сухими і нецікавими. Як результат — аудиторія б не зацікавилася. Тому ми додали до продукту щось таке ж легендарне і ностальгічне, як і він сам. І саме завдяки цьому підписники позитивно відреагували на активність: залишили коментарі, ділилися публікаціями з друзями та взяли участь у конкурсі.

p.s. тизер: пам'ятаєте, на початку статті ми писали про те, що Flint постійно посилено працює над розробкою абсолютно нових продуктів?

Так ось, цього місяця Flint запустив абсолютно новий продукт — кольорові сухарики Flint Positive. І уже скоро буде реалізована ще одна рекламна комунікація з блогерами. Стежте за нашими новими кампаніями, а ми поділимося результатами!

1
2673