Level Up: щороку по кроку. Корпоративна програма лояльності агенції Postmen

Нам набридло дивитись, як креативна молодь змінює по 10 місць роботи за рік. Тому для постменців ми створили умови, у котрих захочуть рвати ринок разом з нами. Ми запустили програму Level Up!

Ціль

2020 рік приніс багато стресу та випробувань на стійкість українському бізнесу. Існує докризова тенденція до частої зміни роботи серед молоді, якої у креативній індустрії завжди більшість. В той самий час, криза змусила роботодавців погіршити умови праці задля порятунку бізнесу: довелося скорочувати персонал, зарплатні, бонуси, давати неоплачувані відпустки.

Нашою ціллю було, у розпал кризового 2020 року — лишити плинність кадрів на докризовому рівні, посилити взаємодію з клієнтами та, як результат, вийти на плановий позитивний cash flow агенції.

Інсайт

Інсайт №1. Існує стереотип, що найліпший спосіб зростання доходів та професійності у рекламному бізнесі — це зміна місця роботи, принаймні раз на рік.

Інсайт №2. Під впливом тривоги та невизначеності, найбільш цінні працівники схильні шукати роботу, щоб уникнути скорочення зарплатні та погіршення умов праці.

Ідея

Корпоративна програма лояльності Postmen Level Up: щороку по кроку — розвивайся та будуй збалансований лайфстайл, не змінюючи місце роботи.


Реалізація

Концепція програми лояльності Level Up — чим довше працюєш в агенції, тим більше інвестицій отримуєш в наповненість свого життя. Кожен рік +1 Level.

Level Up містить такі рівні:

0 рік: Food (безкоштовне корпоративне харчування), Education (компенсація витрат на навчання до 75%), Wage&Bonuses (можливість підвищувати зарплату кожні пів року), Hobby groups (внутрішні гуртки за інтересами: література, біг, йога та інші).

2 рік + Sport: компенсація вартості спортзалу на вибір співробітника

3 рік + Travel: повне або часткове відшкодування авіаквитків

4 рік + Health: медичне страхування

5 рік + Spirit: медитативні практики

6 рік + Coaching: персональний коучинг

Таким чином, Level Up заохочує особистісний розвиток працівників агенції, гарантує достойну та справедливу компенсацію за ефективну роботу, переконує працювати на благо агенції та спільне зростання.

Результат

Завдяки Level Up та утриманню «кістяка» агенції, нам вдалося завести кілька великих проєктів, таким чином, вийти на позитивний cash flow за підсумками 2020 року. Це дозволило агенції залишити загальну плинність кадрів на докризовому рівні, стати більш впевненими у майбутньому та збільшити зарплатний фонд на 30%.


За такі кейси не отримують Effie, та отримують крутезну команду 😎 Хочеш стати її частиною — welcome!

1696