Лінійка напоїв "Лимонада" від бренда Моршинська

"Лимонада" — це новий напій від бренду Моршинська. Випускається в ПЕТ пляшках та алюмінієвій банці у трьох смаках — апельсин\персик, яблуко та грейпфрут. Дизайн виконаний в яскравих помітних кольорах контрастних плашок, що перетинаються, т.к. це продукт із найбільш яскравим смаком у лінійці бренду і саме так він має сприйматися споживачем візуально.

Смакова ідентифікація виконана з використанням кольорів та ілюстрацій смаків. У складі кожного продукту від 5% до 10% соку частково українського походження. Згідно зі статистикою, українці п'ють приблизно в сім разів менше лимонаду, ніж європейці, це означає великий потенціал ніші для зростання споживання напоїв саме такого типу в майбутньому.

Композиція дизайну лицьової частини етикеток на пляшках виконана у більш класичній композиції елементів дизайну — бренд та назва разом та горизонтально. Тоді як на банку логотип бренду розгорнутий, а назва продукту винесена з видимої зони обличчя упаковки. Таке рішення дає можливість зробити назву продукту максимально великою і помітною, а мерчендайзинг — більш цікавим.

378