Madcats зробили брендинг для ковбаси «Делікат», що не буде довго чекати

Madcats створили бренд для черкаської ковбаси Делікат. Вона смачна та натуральна, але не буде довго чекати, поки ви почнете її їсти.

Проблема

З ковбасами справа яка: в дитинстві вона смачніша за вівсянку, в універі це чудова заміна першому, другому та третьому, а як виходиш на роботу — швидкий спосіб перекусити.

Але коли з'являються власні діти, починаєш думати: а чи варто годувати їх ковбасою? Часи ГОСТів давно минули. І те, що зараз ковбасу можна покласти у холодильник влітку, а доїсти під Новий рік, явно каже, що натурального там мало.

Стратегія

Перевірити натуральність ковбаси легко: достатньо забути про неї на кілька тижнів. Якщо вона вкрилася волохатою пліснявою та почала пахнути НЕковбасою — продукт хороший.

Мережа черкаських магазинів Делікат виробляє саме таку ковбасу: не просто смачну, але й натуральну. Короткий термін зберігання звучить як недолік для FMCG-продукту, але Madcats вирішили перетворити його на суперсилу.

Стратегію бренду вони так і визначили: «Натуральне довго не зберігається». І сформулювали зрозумілий меседж: «Делікат — ковбаса, яка довго не чекає».

Реклама

Делікат, як регіональний виробник, не може тягатися бюджетами з національними гравцями. Проте в нього є і сильні сторони: це власний ритейл, довіра людей та недороге розміщення у місцевих ЗМІ.

Madcats обіграли простір навколо та всередині магазинів (каси, вітрини, візки, парковка). Вигадали сюжети для місцевого радіо. Намалювали віжуали: на борди, двері та полиці.

І все це об’єднали простою ідеєю. Є речі, які можуть почекати (хлопець перед побаченням або ж гаряча вода в батареях). А є ковбаса, яка довго не чекатиме.

Дизайн

Айдентика для Делікату мала бути доброзичливою та апетитною. Дизайнери не хотіли використовувати складні метафори, які зчитуються не одразу. Як вирішили, так і зробили: логотип — це привітний персонаж з посмішкою-ковбаскою, а ширина посмішки дорівнює ступеню задоволення 🙂

Логотип виглядає симпатично та відкрито, а, головне — подобається дітям. Посмішка-ковбаска масштабувалася у стилі до набору ілюстрацій та стала об'ємною завдяки реалістичній текстурі.

2198