«MAKE SENSE» розробили на замовлення Cosmolot КСВ-проєкт «Brave Inventors».

Brave Inventors – недержавна платформа винахідників та винаходів воєнного часу. Тут кожен український винахідник може розмістити свої розробки і отримати всесторонню підтримку: медійність, свою власну сторінку, експертну підтримку, донати та інвестиції. Місія проєкту – зміцнити воєнний потенціал України, допомогти суттєво змінити хід війни, та реально наблизити перемогу!

Влітку 2022 року Cosmolot звернувся до MAKE SENSE із об’єднати всі свої благодійні проєкти та активності в одну потужну та дієву ініціативу, яка буде нести реальні зміни в національному масштабі.

Аналіз комунікацій Cosmolot показав, що це єдина компанія, яка з перших днів війни своїми діями та комунікаціями активно «нищила русню», «палила вату», «варила орків в котлі» та фінансово допомагала в цьому армії. Логічним продовженням було піти далі, і допомогти тим, хто створює інструменти перемоги – українські винахідники!

Так з’явилась Brave Inventors – недержавна платформа винахідників та винаходів воєнного часу, яка об’єднує винахідників, військових, волонтерів, інвесторів, експертів воєнної галузі, відповідальні компанії та всіх українців, що переживають війну разом з фронтом. На платформі розміщенні дрони, БПЛА, роботизована техніка, анти-дронові рушниці, та інші винаходи.

Відео showreel проєкту:

Кирило Терещенко, власник агентства стратегічного маркетингу MAKE SENSE: «Ми, як агентство, розуміємо, що наразі вже недостатньо просто допомагати, просто донатити. Треба робити більше, шукати нові підходи, мислити і глобально, і локально, робити нові потужні кроки, які дадуть ще більше реального результату. На замовлення Cosmolot ми створили амбітний національний проєкт, який об’єднує сміливих винахідників і дає реальну цінність на фронті. Особисто для мене - честь бути частиною такого проєкту!».

Наразі армія використовує все можливе озброєння іноземного виробництва. Платформа Brave Inventors має на меті вивести українське винахідництво на світовий рівень та, за необхідності, посилити армії країн-союзників.

Олена Бабикіна, керівниця з комунікацій Cosmolot: «В нашій країні є тисячі винахідників, які розробляють унікальні та дієві рішення для фронту. Але сектор military tech тільки почав розвиватися і винахідникам потрібна реальна допомога для розвитку проєктів – експертна та бізнес підтримка, медійність, фінансування. Слоган проєкту – Сміливі створюють майбутнє! Бо Cosmolot вірить в українських винахідників, і цим проєктом хоче показати приклад залученості та відповідальності бізнесу і звичайно допомогти наблизити нашу спільну Перемогу».

На замовлення ініціатора проєкту Cosmolot агентство «MAKE SENSE» розробило стратегію розвитку проєкту, створили онлайн-платформу, комунікаційну стратегію, назву, брендбук, зараз знаходиться на етапі реалізації стратегії колаборацій, та впроваджені нових ідей, які б могли посилити проєкт у різних каналах комунікації.

1402