Медіакампанія для British Coucil

Рік: 2021 Локація: Україна Сфера: Освітні послуги, Вивчення англійської мови Послуги: Реалізація медіакампанії

Британська Рада в Україні (British Council) 

Британська Рада є міжнародною організацією Великобританії з питань культурних зв'язків та можливостей освіти. Мета Британської Ради в Україні побудувати мости довіри та розуміння між людьми по всьому світу та надати можливість дізнатися про британську культуру та творчість.

В Україні British Council представлені широким портфоліо програм з культури, освіти, англійської мови та суспільства, а також центром викладання та тестування IELTS.

Завдання

Збільшити кількість заявок на бронювання безкоштовної консультації на курси в British Council.

Інструменти

  • Facebook/Instagram
  • Google Display Network
  • YouTube
  • Google Search

Реалізація

Під час кампаній тестували ефективність креативів, розміщень та сегменти аудиторії. Аналізували результативність каналів та адаптували медійну активність.

Продуктами для просування були курси для дітей, підлітків та дорослих. Під час рекламної кампанії ми детально працювали над комунікацією для кожної аудиторії. Оцінювали CTR рекламних повідомлень та працювали над підвищенням їх привабливості та ефективності.

Також в ході кампанії було проведене масштабне дослідження ринку та маркетингової діяльності конкурентів. В дослідженні проаналізували сильні та слабкі сторони конкурентів, комунікаційні стратегії та стратегії просування. Виділили переваги та зони для росту маркетингових активностей British Council. Розробили варіанти цифрових воронок залучення клієнтів, сформували рекомендації та можливості для покращення результатів.

Результати 

За період просування отримали:

566 429 охопленої ЦА

52 087 переходів на сайт

366 823 переглядів відео

22,8% середній показник переглядів відео до кінця


1735