Медіаплатформа для програми Європейського Союзу

Цифра остаточно перемогла аналог й у кожного бізнесу чи організації є нагальна потреба у присутності онлайн. Власні корпоративні медіаплатформи особливо необхідні соціально-культурним проєктам, адже тільки так вони можуть популяризувати інноваційні ідеї, що змінюють світ, та акумулювати свою аудиторію у єдиному каналі.

Digital-агенція SEVENTEAM існує вже понад 20 років, за які встигла набратися досвіду у створенні повноцінних digital-продуктів, які приносять ефективність компаніям. Для роботи над проєктом масштабної програми Європейського Союзу «House of Europe» ми поєднали нашу експертизу у створенні корпоративних медіаплатформ та розробці соціальних та культурних проєктів. Все це для того, щоб у результаті отримати продукт, який сприятиме змінам у суспільстві й допоможе втілити у життя інноваційні ідеї.

Клієнт

House of Europe — нова програма Європейського Союзу. Її мета — професійний та творчий обмін між Україною та ЄС у сферах культури, мистецтва, освіти, соціального підприємництва, ЗМІ та роботи з молоддю.

Задача

Головна задача клієнта — надати аудиторії можливість у зручному форматі ознайомитися з діяльністю організації, її програмами та грантами, а також мати можливість подати заявку на грант чи долучитися до проєкту у якості партнера чи волонтера.


Реалізація

Для реалізації задач клієнта усю необхідну інформацію було розділено на розділи, у котрих кожен може ознайомитися з організацією, її метою, грантами, програмами та долучитися до House of Europe у якості партнера, експерта чи волонтера. Сайт оснащено пошуковими фільтрами, які допомагають знайти програму саме у тій сфері, яка цікавить споживача. Для розділів з грантами та програмами було розроблено форму подачі заявки, яка допоможе користувачам долучитися до активності, залишаючись на платформі, а організації — збирати заявки від клієнтів у єдиній базі даних.

Акцент при створенні продукту було зроблено на сміливий дизайн, що нагадує візуальний конструктор, який залучає персонажа до медіаплатформи. Інтерфейс розділу “Про нас” виконано у формі зручної діаграми. Обраний дизайн допомагає користувачеві побачити весь спектр можливостей та послуг House of Europe при переході на сторінку.

Хоча дизайн вебсайту був експериментальним, команда SEVENTEAM обрала інструменти адаптивного розміщення сторінки для мобільної версії. Це допомогло досягти максимального комфорту для користувача на платформі.

Кольорова гама сайту створює м’який контраст, що допомагає читати текст. Загальна палітра обраного дизайну приносить відчуття свіжості та створює творчий настрій, який необхідний для того, щоб налаштувати потенційну аудиторію на реалізацію нових та креативних ідей та подати заявку на участь у програмі. Водночас яскраві розділи привертають увагу користувача там, де це необхідно, тому споживачу легко орієнтуватися на платформі.

Stolzl Display та Stolzl - шрифти, які були обрані для проєкту. Вони були натхненні геометрією художньої школи Баухаусу періоду ар-деко та нейтральним дизайном швейцарського стилю.


Результат

Ми створили корпоративну медіаплатформу для програми Європейського Союзу, що забезпечує реалізацію основних бізнес-функцій клієнта. Наразі, SEVENTEAM забезпечує технічну підтримку сайту House of Europe та надає консультації з digital-маркетингу для подальшого розвитку програми. 

2865