Міні-Айдентика для Elite Racket Club: Власний Проєкт

Буває сидиш такий і думаєш, а чи не намалювати лого в стилі NBA? Ну і намалював.

Дивлячись на свої попередні роботи, я думав: "а коли вже будуть логотипи, в основі яких ілюстрація або якась іконка, замість типографіки?" Взагалі я всім кажу, що я не ілюстратор... Тоді на що я можу претендувати в графічному дизайні? Треба було щось з цим робити.

Я не ставив ніяких цілей на цей проєкт, просто мав в голові задумку, що це лого для клубу або занять з бадмінтону. Тож вирішив, що це буде свого роду пісочниця, адже я страждаю на хронічний перфекціонізм, та звичку overcomplicate things. Ба більше, я майже не мав нормальних, завершених проєктів цього року.

Створювати ілюстрації з нуля я точно не вмію, а от знайти декілька референсів на Unsplash або Pexels, та об'єднати їх в один вихідник - непогана відправна точка. Після цього, процес простий: обвести та спростити контур, щоб не було надлишкової деталізації.

Так звідки ж тенісна ракетка? Після завершення ілюстрації я почав тестувати як вона вписується у різні фігури, а головне - в коло. Оскільки я працював в пастельних тонах, щоб сидячи у темряві, у мене не повикочувались очі від яскравих кольорів, на цьому ж етапі вирішив їх змінити. І тільки но я перефарбував коло у флуоресцентний жовтий, мене осяяло - в жопу бадмінтон, це нагадує тенісний м'ячик.

Стоп! Зміна концепції.

Та постала інша проблема - гнучкісь використання такої марки. Її складно розміщувати на тлі зображення, вона погано виглядає на чорному кольорі, а використати один із кольорів самого лого не вийде. А чого б не позбутися нашого м'ячика, залишивши тільки гравця та назву клубу?

До речі про назву. Її згенерував ChatGPT. Кінець історії.

Виглядає зашибісь, все на своєму місці, час мокапів. Взагалі, з кожним проєктом намагаюсь все більше використовувати власні мокапи. Набагато цікавіше знайти підходящу фотку в інтернеті, витратити час на зачистку від оригінальних принтів, та накласти свій.

Поки що не зовсім навчився працювати зі складними поверхнями, де простим режимом накладанням "Множення" не обійтись, а треба застосовувати низку ефектів та таку страшну річ, як displacement map. Тому не судіть суворо мій надпис "ERC" на тенісному м'ячику.

Загалом зробив 5 зображень, одне з яких ви вже бачили.

Вважаю Clash Display Bold та Medium від Indian Type Foundry гарно грає роль основного шрифту. 

Сміливо. Енергійно. Універсально.

Ну і насамкінець, мій улюблений мокап, щоправда, знайдений в інтернеті. Тут вирішив урізноманітнити типографіку видовженими тире, в тих місцях, де є переноси слів, або просто використовується цей символ.

Отака х**ня, малята.

Сподіваюсь вам сподобалось, можете написати свою критику, щоб я впав в депресію та не публікував нічого ще рік. 🧡

70