Найдушевніший забіг «DobroRun»

Історія про те, як зібрати 1 мільйон гривень для онкохворих дітей та отримати золото на Sabre Awards.

Завдання

У 2020 році Asters, найбільша українська юридична фірма, відзначала 25 років. Тож клієнт звернувся до нас з проханням організувати благодійний забіг, аби відсвяткувати річницю й допомогти іншим. Зібрані кошти планували переказати благодійному фонду «Таблеточки», який допомагає онкохворим дітям та їхнім сім’ям боротися з раком.

Виклики

Під час пандемії COVID-19 усе й усі перейшли в онлайн. І забіги також. У жовтні 2020, тоді, коли ми, у Be—it Health & Social Impact, запланували забіг, відбулося ще 6 (!) онлайн-подій для бігунів. До того ж усі зусилля українців зосередилися довкола боротьби з COVID-19. Ще один виклик — подолати можливе скептичне ставлення до благодійного забігу, який проводить велика юридична фірма.

Реалізація

Ідея забігу — «Біжи як дитина». Ми знайшли ключ до внутрішньої дитини, яка живе в кожному з нас, — м’яка іграшка. І саме її зробили символом забігу, аби повернути учасників в атмосферу радості та дитинства.

Що відрізняло наш забіг від інших? Учасники могли подолати дистанцію з будь-якого куточку світу та у різний спосіб: пробігти, пройти, проїхати на велосипеді чи самокаті.

А це ролик для промо DobroRun. Його акторами стали команда юристів з Asters, які готувалися до забігу разом зі своїми улюбленими іграшками.

Для просування забігу ми залучили до комунікації лідерів думок. Зокрема — Аліну Паш, Ольгу Мартиновську, Нікіту Добриніна, Світлану Тарабарову та інших відомих людей, які зголосилися поділитися інформацією про нас.

Результати

  • 1265 індивідуальних та 28 корпоративних учасників забігу
  • долучилися бігуни з 21 області України та 16 країн світу
  • 1 140 793 гривень зібрано для 400 підопічних фонду «Таблеточки»
  • 1200+ згадувань, 1,7 млн+ охоплення, 55 тис + залучення у соціальних мережах
  • золота нагорода на Sabre Awards EMEA 2021, категорія Word of mouth.
1760