Натуральність синонім честності: розробка брендингу магазину фермерської їжі

Неймінг та брендинг мономагазину фермерської їжі.

Натуральність  — синонім чесності. Це і є головна особливість мономагазину фермерської їжі, для якого Brand Loft Agency розробляли неймінг та брендинг. 


Ціллю було передати відчуття задоволення від справжніх продуктів та смачного життя. Адже турбота, чесність та домашня атмосфера дарують силу та здоров’я.

У процесі роботи ми розробили концепцію про місце, що стає частиною життя покупців, де не обмануть, порадять і продадуть якісні та смачні продукти. Ці переваги втілило рішення Good Smak, що почалося із позитивного неймінгу. 

У результаті візуальний образ втілив філософію магазину «Тільки продукти. Нічого лишнього». Мінімалізм та натуральність у складі дорівнює — тільки найкраще у дизайні. Це лаконізм, що одразу розповідає точніше, ніж тисяча деталей.

Ми вирішили, що кожна категорія продуктів матиме свою палітру кольору. Залежно від жирності або інших характеристик у товару буде свій відтінок. Пастельні кольори створять потрібне враження, візуально уніфікують кожен продукт.

Ідея побудови слоганів — максимально чесно розповісти про технологію виготовлення продуктів. Наприклад, «Ми готуємо хліб без підсилювачів смаку та розпушувачів», «Наші вареники тануть у роті, а не у каструлі», «ми обробляємо плоди тільки любов'ю».


3717