Недитячий дизайн для дитячого бренду

Агентство mirrolab розробило нову айдентику для виробника дитячих колясок

Польський виробник дитячих колясок Anex з 2012 року відкрив 800 представництв у 40 країнах. З 2014 року всю візуальну історію бренду створює агентство mirrolab. І вже встигли придумати купу всього історичного.

Anex вже мав ім’я і впізнаване обличчя. Та бренд виріс, став міжнародним і це хотілося показати. Щоб зберегти його ідентифікацію вирішили не змінювати логотип повністю, але підкреслили новий статус, додали йому значимості.

На допомогу прийшов скандинавський стиль – простий, але з яскравими акцентами. Типографіку використали теж скандинавську. Гротескний шрифт виглядає стильно, читається легко і підтримує потрібний образ. Щоб зберегти колірну асоціацію з брендом, тональність айдентики лишили чорно-білою.

Цей же колірний код використали і для всіх рекламних об’єктів. Інверсія зробила айдентику універсальною для будь-якого формату носія.

Tone of voice теж змінився, бренд заговорив з клієнтом простими лаконічними фразами на вітринах.

Текстові блоки та фото зручно масштабуються під різні потреби, щоб зробити систему айдентики зрозумілою для всіх і гнучкою у використанні.

Результат 

Нова айдентика бренду гнучка і адаптується під різні матеріали, не менш важливо, що виконує своє завдання. Партнери без проблем користуються гайдлайном та самостійно створюють потрібні матеріали. 

Нова айдентика дала нам друге дихання. Це не тільки спростило роботу над підготовкою макетів, пакування, брендування тощо, а й підвищило впізнаваність! І це не тільки наша думка, таким фідбеком поділились і наші партнери з Іспанії, Італії, Польщі та інших країн. Гайз, дякуємо за класний робочий результат!

Даша Лук'яненко (Head of Marketing Anex)


Більше про кейс тут 

1400