Нестандартна реклама для магазину автозапчастин

Розповідаємо, як влітку нам вдалося принести в магазини Elit на 85% більше грошей, ніж за цей же період минулого року

Хто наш суперклієнт?

Elit — це один з найбільших в Україні імпортерів та продавців автозапчастин. Компанія має 42 магазини-склади з крутими консультантами, які можуть підібрати будь-яку деталь. 


Яку проблему ми мали вирішити? 

Підбирати запчастини онлайн — складно, треба знати багато тонкощів. Приходиться розбиратися самостійно, дивитися багато відео, копирсатися в інтернетах. Комусь це подобається, а хтось — любить, коли все простіше: заїхав, сказав, отримав.

Щоб привести в магазини ще більше відвідувачів і показати їм, що таке крутий сервіс, треба було розказати водіям, що ми є, ми прості, ми — близько.


Ми вирішили зробити водіям БОЛЯЧЕ!

Більше, ніж від гастриту, водія може боліти тільки від писку гальмівних колодок чи стуку амортизаторів. Ми хотіли, щоб ті, кого «болить», помітили та прийшли саме до нас.

Стукає, троїть, пищить, рветься… Ми використали ці слова-подразники та візуальну метафору болю: ілюстрації з розжареними від кольору деталями. 


Втілення

Ми сфокусувалися на автомобілістах, що живуть чи працюють неподалік магазинів Elit. Ми розмістили білборди та налаштували банерну рекламу з таргетингом у радіусі 1 км від магазинів. 


Білборли неподалік 20-ти найбільших магазинів
Постери біля магазинів
Каруселі для Facebook
Банерна реклама

Результати

У грошах продажі збільшилися на 85% (порівняно з цим же періодом минулого року). Попри те, що з банерів у інтернеті ми вели людей в офлайнові магазини, до магазинів Elit завітало на 75% більше відвідувачів. Це працює!

4238