Новий сайт та персональний кабінет для Сільпо

Новий дизайн сайту та персонального кабінету для мережі супермаркетів "Cільпо ".

 Клієнт 

"Сільпо"  — одна з найбільших національних мереж: 236 супермаркетів у 55 містах України та 4 делікатес-маркети Le Silpo. 

Виклик 

Змінити сайт, урахувавши потреби користувачів сайту та програми "Власний рахунок". 

Ми провели дослідження й визначили, що не подобалось користувачам у старому сайті:

  • Відсутність фільтрів для акцій. Користувачі бачили лише загальний перелік пропозицій та акцій для всієї мережі. Проте деякі з них не діяли у їхньому місті чи магазині. 
  • Потреба телефонувати на гарячу лінію. Керувати "Власним рахунком" можна було лише так. Тож, якщо користувач губив картку, хотів замовити електронні бонуси абощо, він мав телефонувати.  
  • Перевантажена гаряча лінія. Кожне питання вирішувалось дзвінком на гарячу лінію. Менеджери не справлялись з такою кількістю запитів, і користувачам доводилось чекати. 
  • Завантажений сайт. Головна сторінка рябіла від кількості візуальних акцентів: плашок, маркерів, цінників. Знайти потрібну інформацію було складно. 
  • Відсутність адаптивної версії. Якщо користувач заходив на сайт з мобільного телефону, він мав труднощі з пошуком інформації та її прочитанням. 

Рішення

Фільтр акцій 

Користувачі можуть відсортувати акції за категорією, назвою та за наявністю товару в найближчому "Сільпо". 

Доступ до налаштувань "Власного рахунку" 

Користувач може самостійно заблокувати власну картку, підключити нову, налаштувати електронні бонуси чи замовити паперові пропозиції. Це нові функції персонального кабінету. 

Покращена форма зворотнього зв'язку 

Тепер користувач може зазначити категорію запиту, додати необхідні файли й залишити для зв'язку номер телефону. Це розвантажує гарячу лінію і дає менеджерам час, щоб найбільш ефктивно вирішити питання. 

Швидкий вхід до власного кабінету  

Тепер користувачам не треба переходити на інший портал, щоб перевірити стан "Власного Рахунку". Це можна зробити на корпоративному сайті. 

Проста реєстація онлайн 

Менше кроків – більше користувачів, які заповнюють анкету до кінця. А це важливо, адже тільки так вони отримують додаткові бонуси й пропозиції від "Сільпо".

Новий інтерфейс 

Ми розробили новий інтерфейс на основі карток. Кожна картка – окремий товар чи акція. Це зручно, як для користувачів, так і для менеджерів, які вносять нові пропозиції на сайт.

 

  


5278