Новорічні крафтові листівки для компанії «Дарниця»

Напередодні Нового року компанії вітають партнерів, клієнтів та друзів з новорічними святами. Придумати креативне привітання, яке б виділялося з-поміж інших — це справжній виклик. Агенція Postmen знайшла оригінальне рішення для Фармацевтичної компанії «Дарниця» — виготовила 300 крафтових 3D-листівок, які нагадували про різдвяну атмосферу дитинства.

Завдання

Розробити новорічну вітальну листівку, яка б відрізнялася від інших та підкреслювала імідж бренду «Дарниці».

Інсайт

Найцінніші подарунки — ті, які зроблені своїми руками. Інколи не ідеальні, але справжні та неповторні.   

Креативна ідея

Ідея полягала в тому, щоб кожен, хто отримав подарунок, поринув у спогади, як стрибав з друзями в купу снігу, щоб разом зробити снігових янголів, весь день катався на санчатах та верше став на ковзани, втомлений повертався ввечері додому, прикрашав ялинку разом з родиною. Всі ці сюжети стали ілюстраціями на новорічній 3D-листівці.

Реалізація

Крафт-дизайнери Postmen виготовити різдвяні листівки, використовуючи поп-ап механіку. Різдвяні тематичні ілюстрації з'являлися як одна історія. Деталі друкували, вирізали і складали вручну так, щоб не було однакових листівок.

Результат

Компанія «Дарниця» надіслала партнерам та друзям 300 різдвяних листівок ручної роботи. Більше половини адресатів надіслали свої вдячні повідомлення та поділилися своїми враженнями в соцмережах.

А загальний фідбек був у десять разів сильнішим, за будь-які попередні різдвяні кампанії «Дарниці».


За розробку такого креативного привітання агенція Postmen отримала бронзову нагороду на Київському міжнародному фестивалі реклами.2620