Об’єднуємо сім’ї у новій кампанії для Dodo Toys

Віддали цілий світ у дитячі руки та подивились, яка несамовитість з того вийде

Розкажіть про клієнта!

Dodo Toys — надзвичайні харків’яни, які придумують і виготовляють дитячі іграшки для розвитку та творчості. До нас прийшли з задачею: створити креативну стратегію, виділивши флагманський продукт — карту-пазл Magnetic Map. 

А які особливості задачі?

Запуск нової гри мав стати бомбою! Потрібно було створити чіткий лінк: сімейне дозвілля з користю = Magnetic Map. Ну і підвищити знання категорії магнітних пазлів загалом.

Тоді погнали!

Чого ми тільки не придумали: зйомки в оранжереї, домашній потоп у ванній, стрижений котолев...

А потім вийшли на інсайт: дітям не вистачає спільного часу з батьками. Не для того, щоб повечеряти або перевірити уроки, а щоб весело провести час разом. На його базі й побудували комплексну комунікацію з впізнаваним візуальним стилем.

Як з’явилась ідея ролика?

Дуже любимо, коли комунікацію вдається побудувати на фізичній властивості продукту. Так у нашій історії магнітний пазл став «магнітом», що збирає сім’ю разом.

За сценарієм головний герой — хлопчик — несподівано відкриває, що його гра має цікаву властивість: буквально притягувати до себе усіх, хто вдома. Тож він по черзі випробовує дію пазлів на мамі, татові, сестрі та дідусеві з бабусею. А в результаті ковбасить всіх!

Це ще не все ;)

Наступна частина — візуальна. Головним фірмовим елементом стали абстрактні дитячі ручки-непосидючки, які тягнуться звідусіль до пазлів, щоб швидше пограти. Іноді їм навіть вдається потягнути якусь букву з напису ;)

Щодо ківіжуала, то центральним елементом обрали впізнаваний образ для усіх мандрівників — Ейфелеву вежу — та обліпили її предметами, що асоціюються з Францією і викликають захоплення у дітей та дорослих.


8974