Old Wood Technologies: новий бренд для ексклюзивної старовини

За старою деревиною ховається історія. Як за антикварним предметом, за її кольором і вигинами читається, скільки було сонячних днів, скільки вітрів довелося пережити, яке минуле її спіткало. Площа лісів зменшується в усіх куточках світу, а з нею — відсоток кисню й розмаїття тварин. Можливо, наша робота з повторним використанням дерева не відчутна в масштабах планети, але разом ми здатні змінити цю ситуацію.

Від виробника-експортера до вітчизняного виробника-продавця елітного товару.

Якщо змінився і ринок і вид діяльності — бренд також потрібно змінити. Саме з такої причини компанія з обробки старовинної деревини Old Wood Technologies звернулась до MOROZOV agency по ребрендинг. Раніше компанія експортувала деревину віком від 40-50 років до Європи, де з неї виготовляли декоративні панелі. Тепер Old Wood Technologies самостійно виготовляють вироби для інтер’єрів та реалізують їх на українському ринку.

Спільно з Old Wood Technologies ми визначили такі основні завдання співпраці:

  • ребрендинг та редизайн лого для створення правильних асоціацій в українського споживача,
  • розробка вебсайту, орієнтованого на дві групи цільової аудиторії: дизайнерів інтер’єру, що прагнуть продати ексклюзивні рішення, та власників приміщень, які хочуть створити у них неповторну атмосферу,
  • створення промо-відео для презентації нового бренду,
  • створення промо-матеріалів: предметна та іміджева фотозйомка продукту,
  • створення інтегрованих зображень продукту для використання у дизайнерських програмах.

Основна мета — створити імідж ексклюзивного, екологічного продукту та запровадити моду на стару деревину і попит на неї в Україні.

Редизайн логотипу

У співпраці ми розробили новий більш сучасний мінімалістичний шрифтовий логотип, що складається з абревіатури Old Wood Technologies — OWT.

Простота та відсутність зайвої обробки — важлива цінність старої деревини, яку нам вдалося передати в айдентиці компанії.

Логотип після ребрендингу

Зрозуміла комунікація цінності

Хоч мода на екоматеріали та стару деревину зокрема і приходить до нас з закордонних відомих локацій, телешоу та каналів європейських дизайнерів, для багатьох такий продукт є новим. Тож передавати його цінність треба простими зрозумілими словами та чіткими репрезентативними ілюстраціями. Максимальна зрозумілість: що це? Максимальна практичність навіщо це мені?

Для банеру та каталогу продукції ми використали переклад Old Wood: Стара деревина — щоби ще більше наблизити зміст до вітчизняного споживача.

Банери для діджитал кампанії


Текстури та моделі для дизайнерів та архітекторівРендер дизайну приміщення із використанням текстур продукції, які можна безкоштовно завантажити на  сайті компанії Old Wood Technologies.

Чесний фотосет продукції для клієнтів

Зрозумілий та атмосферний сайт

Мова сайту — проста та дружня, заряджена щирістю та гордістю за якість виробів. Відвідати сайт — https://oldwoodtechnologies.com/

Унікальна ніша для вартісного продукту: створили та зайняли

Ребрендинг вивів компанію Old Wood Technologies на вітчизняний ринок, створив імідж бренду та пояснив основній цільовій аудиторії його зміст:

  • завдяки чіткому поясненню цінності та унікальності потенційний клієнт отримує мотивацію придбати або порадити продукцію,
  • завдяки зображенням, що інтегруються в дизайнерські програми, використання нового матеріалу на ринку отримує конкретний вигляд та набуває популярності,
  • історія компанії, яка з ринку Європи перейшов на вітчизняний, підвищує загальну репутацію українського виробника та активує патріотичні почуття споживачів.
Команда агентства MOROZOV пишається співпрацею та дякує за можливість доторкнутись — у прямому та переносному сенсі — до нових прогресивних тенденцій використання старої деревини. Ми віримо, що майбутнє екологічного дизайну саме за такими технологіями та саме за такими компаніями як Old Wood Technologies. Зичимо успіху та розвитку вашій справі!

Іван Морозов

1885