Оновлений дизайн паковання курятини Ulas

Агентство mirrolab розробило новий логотип та паковання курятини на експорт.

«Дніпровська» — це група компаній, що займаються птахівництвом, рослинництвом і переробкою технічних культур в Україні. ULAS — один із брендів компанії, який виробляє продукти з курятини та особливо відомий на ринках близького Сходу, Азії, Африки й Океанії.

 Перед креативним агентством mirrolab стояло завдання оновити логотип для ТМ «Ulas» — зробити його більш простим та злагодженим. А разом з логотипом задизайнити нове паковання для усього виду продукції, щоб все було органічно.

Проаналізувавши ринок Європи та Азії, виявилося, що більшість брендів використовують жовтий, червоний та синьо-червоні відтінки. Тому в агентстві вирішили зробити паковання Ulas більш натуральним та свіжим, тому за основу взяли зелений та блакитний кольори.

Наступний етап – отримати портрет покупця курятини, чи, скоріше, покупчині. В результаті виявилось, вона дбає про здоров’я своєї сім’ї, обирає дорожчу курку, бо вважає її якіснішою. Обов’язково оглядає паковання, звертає увагу на країну виробництва. Вона турбується про те, щоб продукт був якісним, і завжди довіряє європейському виробнику.

В агентстві mirrolab взяли все до уваги й зробили стримане лого з простим і виразним шрифтовим накресленням. А щоб підкреслити напрям діяльності компанії, обіграли літеру «а». 


Паковання теж задизайнили по-новому. На лицьову сторону винесли основні переваги продукції та відмалювали іконки для кращого сприйняття інформації. На фоні обіграли блакитне небо й зелені поля, щоб покупці й покупчині пам’ятали про натуральність продукції Ulas. 


1438