Orus. Додаток для аналізу криптовалют

Orus - зручний та гнучкий веб додаток для крипто аналітики. Натхненний Bloomberg терміналом, Orus перетворює дані, отримані з блокчейну, в режимі реального часу у зручний для розуміння формат.

Про on-chain аналіз та проблеми індустрії

On-chain аналіз - це метод вивчення криптовалют, який використовує дані з їхніх блокчейнів. Завдяки on-chain аналізу можна зрозуміти як поводить себе криптовалюта на ринку (прогноз зміни цін, рівень активності, інвестиційні можливості та багато іншого). 

Існують спеціалізовані платформи, які збирають дані з різних блокчейнів та надають аналітичні звіти та інструменти для аналізу цих даних. Однак, ці платформи мають безліч незручностей, які ускладнюють взаємодію як із самим інструментом, так і з отриманими даними загалом. 

Глобальною метою нашої команди було створення аналітичної платформи, яка задовольнятиме потреби як досвідчених гравців ринку, так і новачків.

Короткий огляд проекту Orus

Платформа Orus складається з особистого кабінету, дашбордів, графіків та інструментів гнучкого налаштування. Вхід в особистий кабінет здійснюється через посадкову сторінку.

Авторизація та конфігурація дашбордів

Наші завдання:

 1. Провести вторинне дослідження: проаналізувати інструменти конкурентів, виявити функціональні незручності та проблемні місця. Врахувати помилки конкурентів та перетворити їх у сильні сторони додатку Orus. 
 2.  UX дизайн: побудувати інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, command line, дашборди. Не перенасичувати функціями, які можуть вплинути на зручність використання.
 3. Дизайн інтерфейсу користувача: створити візуальний стиль, який виділяє продукт і забезпечуює впізнаваний стиль.
 4. Дизайн посадкової сторінки 
 5. UI kit: створення набору всіх компонентів

Вторинне дослідження

Наша команда ретельно підійшла до аналізу конкурентів. Ми проаналізували функціональні можливості, які пропонують схожі платформи, незручності та слабкі місця, щоб врахувати їх під час проектування. 

І ось що ми помітили в результаті аналізу:

 • обмежені можливості фільтрів і параметрів налаштування;
 • відсутня функція сортування;
 • відсутня можливість створення кастомних дашбордів;
 • недостаньо даних на графіках;
 • графіки надто складні для розуміння та хаотичні;
 • відсутність кольорового маркування на графіках;
 • складнощі в налаштуваннях параметрів;
 • незручне розташування дашбордів;
 • загальний безлад в інтерфейсах.

Іншим важливим аспектом робочого процесу був аналіз відгуків користувачів. Ми переглянули відгуки, щоб визначити, що не сподобалося користувачам та врахувати їхню думку під час створення платфори.

Приклад аналізу конкурентів

Архітектура, вайфрейми, функціонал

Command Line

Command line є основним елементом управління, який дозволяє користувачеві швидко взаємодіяти з додатком і панелями керування.

Панель інструментів

Ми створили універсальну панель інструментів, яка дає користувачам можливість гнучко керувати системою, дозволяючи їм налаштовувати програму відповідно до своїх унікальних потреб.

Дашборди та графіки

Гнучкість, модульність та кастомізація є важливими перевагами, які виділяють Orus серед інших подібних платформ. Ми створили гручку панель керування дашбордами, яка допомагає ефективно впорядковувати дані. Користувачі можуть налаштувати дашборди, перетягуючи потрібні їм елементи. Крім того, вони можуть створювати  та керувати графіками.  Кожен графік розроблено таким чином, щоб забезпечити легкість інтерпретації, що дозволяє користувачам отримувати висновки з представленої інформації.

Візуальна складова інтерфейсу 

Платформа має свою естетику. Замість яскравих та подекуди агресивних кольорів, ми черпали натхнення в гармонійних тонах природи. 

Тестування кольору

Ми провели серію тестів, щоб знайти найкраще поєднання кольорів та контрасту.

В результаті, дані на графіках зчитуються без зайвих зусиль, кольори не змішуються, а загальний дизайн мінімалістичний та приємний оку. Посилання на повний кейс Behance.

Детальніше про платформу можна дізнатися на офіційному сайті Orus. Проект знаходиться на стадії розробки. 

1335