Перезапуск львівського морозива «Файні Льоди»

Розповідаємо, як оновили візуальний стиль, створили дизайн етикеток, бренд-меседж і стартову кампанію для львівського виробника натурального морозива

Коли ми познайомилися з львівським брендом «Файні льоди», відразу з'їли 2 кілограми. Просто з лотка. Майже руками.

У складі тільки бест-оф-зе-бест натуральні інгредієнти. Фісташки сицилійські, шоколад бельгійський, а вершки — від перевіреного місцевого фермера. Готують усе за італійською технологією на обладнанні вартість з квартиру в центрі.

Та головне, що смаків тут понад 90. Власник Богдан завжди в пошуку нових дивних поєднань: є і традиційне джелато з страчетеллою, і гастрономічне морозиво з лососем, сорбет із просекко чи навіть із горгонзолою. 

Ми придумали бренд-меседж «Спробуй усі перепробуй», оновили айдентику (підтюнили лого та кольори), і задизайнили етикетки для нового продукту — баночок. 

Ось як було/стало:

Щодо реклами. 

Спочатку фокусувалися на продажах у точках по всьому Львову. Але трапився карантин і ми змінили плани та створили кампанію під доставку.

На постерах і банерах ми показали головне — різноманіття смаків. Показали, що кожен із них створює свою атмосферу й працює, як перемикач у кращі світи. Ось наш сорбет із суниці такий смачний, що всі турботи та переживання залишаються позаду. Принаймні, на час, поки ви будете його лизькати.


А ще!

У соцмережах ми запустили рекламу та конкурс: запропонували підписникам побудувати найвищу піраміду з наших баночок і в подарунок отримати таку ж кількість морозива. За перші три тижні доставки Іnstagram бренду виріс x3.

А це дизайн розгорток етикеток, ну раптом вам захочеться подивитися ближче: 


2984