Перший гедоністичний бренд меду в Україні

Розробка бренду та айдентики для українського виробника натурального меду.

Завдання

До нас звернувся український виробник натурального меду з завданням розробити бренд, айдентику і стратегію позиціонування для свого продукту. Мед в Україні – дуже доступний продукт, на ринку представлено понад 20 торгових марок. Єдина можливість виділитися в цій категорії – створити яскравий і впізнаваний бренд.

Ми вирішили змінити сприйняття меду в цілому: від недооціненого продукту – до делікатесу. Від першого візуального контакту до кожного користувацького досвіду – цей медовий бренд повинен дарувати нові емоції та враження.


Кокетливий неймінг

Іронічна, грайлива назва, яка звучить наче дзижчання бджіл. Скажіть «Жю»: ваші губи складаються, як при поцілунку. Zhü – це квінтесенція молодості, коли все можливо, і ви з нетерпінням пробуєте життя на смак. Завдяки легкому французькому флеру неймінг дарує відчуття радості і безтурботності.

Молоде й артистичне обличчя бренду

Бренд-героєм Zhü ми вибрали молоду жінку 27-32 років, яка дбає про себе, захоплюється спортом, мистецтвом і здоровим харчуванням. Вона естетка, гедоністка, оточує себе красивими речами.

Вона цінує природну красу, практично не користується косметикою, лише зрідка помадою. Не кар'єристка, але самодостатня. Вона вміє приймати складні рішення, але в той же час залишається жіночною. І, звичайно ж, вона любить солодощі. Як каже наша героїня: «Смаколиків має бути небагато, але таких, щоб вам не було шкода зіпсувати помаду на губах».

Голос бренду – це голос дівчини, яка не розкидається словами: вона звучить спокійно, злегка загадково, її слова завжди викликають інтерес у слухача.

Не тільки «смачно», а й «цікаво»

Уявіть: все, що ви пробували раніше, було підготовкою. Ви практикували свій смак: ходили на виставки, і з часом почали розуміти напрямки живопису, робили гастрономічні відкриття і виявили, що буває не просто «смачно», а й «цікаво». Розуміння приходить з часом. І тепер, маючи багаж вражень, ви можете подивитися на суть речей, побачити їх потенціал. Zhü – це не тільки насолода і користь меду. Це новий досвід взаємодії, нові смакові поєднання, нові тактильні і візуальні враження.

Естетика бренду

Естетика бренду натхненна еталонними гедоністичними продуктами – вином і парфумами. Упаковки та етикетки цих товарів не тільки милують око. По них можна «прочитати» все про якість продукту ще до покупки.


Логотип

Ми розробили унікальний шрифт, який поєднує в собі мінімалістичний гротеск і антікву. Ця комбінація каліграфічних прийомів передає гедонізм бренду: витонченість вінтажних зарубок підкреслюється мінімалістичним рубаним шрифтом.

Динамізм логотипу і його зв'язок з продуктом відбивається в «текучості» символів. При наближенні видно плавність ліній кожної окремої літери.

Основний прийом ідентифікації бренду

Ботанічні тіні передають природне походження продукту, занурюють в атмосферу півдня, літа і сонячного дня. Також тінь використовується для додаткового позначення сорту меду.

Оригінальна упаковка

Скляна трилітрова банка в Україні є традиційним символом «гостинця від родичів». Ми помістили банку в новий контекст: перетворили упаковку на арт-об'єкт. Така форма допоможе Zhü виділитися серед конкурентів на полиці.

Форма банки, її розмір і взаємодія з упаковкою покликані доставити максимум задоволення та вберегти користувача від незручності при використанні і зберіганні, неестетичних медових підтікань, які можуть зіпсувати момент насолоди продуктом.

Запуск лінійки Zhü

Zhü має з'явитися на полицях в медовому сезоні 2020. Очікується, що в продуктову лінійку увійдуть 4 сорти меду, щоб задовольнити смаки всіх українських гедоністів. Для кожного сорту ми розробили свою етикетку, щоб споживачу було простіше запам'ятати фаворита за візуальними ознаками.

Не відмовляйте собі у задоволенні обирати не тільки смачне, але й красиве 🧡

3
2277