Персоніфікація в інфлюенс-маркетингу

Маркетинг 2021 року стає все більш персоналізованим: в email-розсилках, таргетингу, контенті. За дослідженнями Infosys, 86% клієнтів стверджують, що персоналізація впливає на їх рішення про товар чи послугу. А 40% людей здійснює покупку саме в тих, хто використовує персоніфікацію в усіх каналах комунікацій.

Тренд яскраво прослідковуються і в співпраці з блогерами. Під час пандемічних змін, зовнішній рекламі довелося поступитися місцем просуванню в соцмережах та інфлюенс-маркетингу. За статистикою, у 2019–2020 роках розмір світового інфлюенс-ринку сягав $6,6 млрд, а в 2021 році наближається до цифри $10 млрд. У зв'язку з цим, ціна на рекламу в блогерів починає зростати: лише за останніх кілька місяців вартість співпраці за одну розмовну сторіз збільшилася в 2 рази.

Задача

85% брендів зіштовхуються з негативним досвідом роботи з блогерами. Тому, щоб уникнути репутаційних та грошових втрат, перед початком кампанії потрібно ретельно підготуватися до співпраці: вивчити сторінки блогерів, прописати всі вимоги та підготувати індивідуальну пропозицію реклами.

Найкращим способом є створення персоніфікованих блогер-паків, які миттєво привернуть увагу інфлюенсера та стануть найменш ресурсозатратним для бренду.

«Бренду потрібно вчитися говорити не про себе, а про людей, завойовувати довіру перших адвокатів. Без сотень, а потім і без тисяч адвокатів, бренд ніколи не стане по-справжньому сильним. Тому реклама, зовнішні комунікації потрібні нам у першу чергу не для того, щоб продати свою техніку тут і зараз. А для того, щоб побудувати відносини з достатньою кількістю людей таким чином, щоб вони перетворилися на наших лояльних покупців. Саме тому, проєкти з інфлюенсерами є стратегічними інструментами комунікації вже більше 5-ти років», — Олена Красуленко, Chief Marketing Officer Pyramida Technik.

Процес

Для українського бренду сучасної вбудованої техніки Pyramida digital-агентство LOBODS підготувало блогер-пак до Дня захисту дітей. До паку ввійшли: величезна картонна кухня, кульки брендових кольорів з лого, персоналізована листівка та індивідуалізований стікерпак. 

Агентство обрало Mid-Tier і Macro-інфлюенсерів у різних категоріях, щоб досягти максимальних показників охоплення та залученості на сторінці бренду. До списку увійшли блогери матусі та татусі. Серед них: @artemgavrylyuk (35,8К підписників), @Daniel_jihad_salem (54,4К підписників), @elena_metelska ( 560K підписників ), @alinaloboda (541K підписників).

Результати

10 з 10 блогерів зробили розпаковку блогер-паків та позначили бренд Pyramida на своїх сторінках. Всього на сторінці бренду отримали 32 сторіз та 160 000 охоплення.

За тиждень на сторінці бренду в Instagram збільшилося число взаємодій на 515%, з'явилося 105 нових підписників та число відвідувань профілю зросло на 201%. Також профіль Pyramida відвідали 1 597 користувачів та натиснули на посилання в шапці профілю 27 разів.

2462