Plai Buro інтегрували чіпи з NFC у стікери та дали їм назву ScanGo.

Міні-кейс про те, як запам'ятатися та привернути увагу у будь-якому місці. Розкажемо, як ми у Plai Buro інтегрували чіпи з NFC* у стікери та дали їм назву ScanGo.


Завдання та орієнтири 

Інновації ближче ніж це здається - подумали парубки і звернулись до Plai Buro з задачею розробити фірмовий стиль, дизайн та немінг NFC- міток. Орієнтир проєкту – Європа, бо технологія “PayPass” там не розвинена, NFC-мітки вирішують цю проблему. Використовуючи стікер можливо залишити відгук, підключитися до Wi-Fi, увімкнути музику та багато іншого."Технологія NFC дозволяє швидко та безконтактно оплачувати товари та послуги. Стікер позбавляє від необхідності вводити нескінченні паролі, проводити довгі операції зі сполучення пристроїв, а також може змусити смартфон виконати будь-яку конкретну дію за кілька секунд.” – Клієнт

Неймінг

Назву не довелося довго вигадувати, усе із самого початку лежало на поверхні: scan - скануй, go - йди, тобто, просканував та й пішов собі далі по справах. Із мінімальними знаннями англійської мови – все й одразу зрозуміло та швидко засідає в голові. 

Дизайн 

"Обслуговуюча функція у дизайні – першочергова, далі йде неймінг, який повинен бути простим та пояснювати, що за продукт і в чому його переваги." – Plai Buro.

У клубі, офісі чи метрополітені головне – бути помітним. Тому вибір припав на кислотно-жовтий колір, а голографічна плівка допомагає відображати світло у темряві й стікер одразу кидається в очі.

“Щоб клієнту було ще простіше (як мінімум знайти / помітити цей заповітний стікер), потрібна яскрава та зрозуміла айдентика. Оскільки ми виходимо на ринок Німеччини, орієнтир – західні реалії. " - Клієнт.


Шрифтове накреслення – декоративний гротеск, урбаністичний, але при цьому теплий, гуманістичний. Малюнки на стікерах – підказки, що спрощують рутинні операції. Побачив, зрозумів для чого він, відсканував та пішов собі далі.

Навіть в таких міні-кейсах, де дизайн потрібно помістити в пару стікерів, є можливість втілити будь-які креативні ідеї. Наразі клієнт прийняв проєкт і планує реалізацію ScanGo найближчим часом у Німеччині, а згодом і у інших країнах Європи.

Команда Plai Buro відкрита для вітлення подібного кейсу на теріторії України. 

* NFC (Near Field Communication, «комунікація ближнього поля») – система бездротового високочастотного зв'язку малого радіусу дії, що дозволяє обмінюватися даними між пристроями на відстані до 10 см.

1536