Подкаст HARD STOP

Сайт подкасту, якого раніше не було: заради якої подорожі люди готові оформити передплату та заради якого мерча донатити додатково?

Тип дизайну: Web та Айдентика

Сфера бізнесу: Медіа

Ми — дослідники, які проходять весь шлях із гостем та розкривають особистість, заховану від публіки. Ми створили персонажа-детектива, щоб підкреслити архетип дослідника і після — оживити його на сайт. Ах, ще момент. Ми вирішили не робити «як всі», а розробити з нуля унікальний продукт.

Бачення:

HARD STOP — це мультиплатфоровий подкаст про успішних людей, які мають особистий бренд чи успішний бізнес. Слухачі приходять, щоб перейняти їх рольові моделі та вирішити проблеми у різних життєвих областях

Теми розмов вільні, але ключова мета діалогу — докопатися до істини. Перетворити стратегії на список кроків

«Мені більше нема чого додати», — бентежиться гість. Але ж ми знаємо, що є!

Ринок:

В основному сайти конкурентів застаріли, не виконують жодної функції, окрім інформаційної.

Завдання:

Створити айдентику, що втілює дух подкасту, а потім мультилендинг з акцентом на підписку та продаж мерча

Ідея і в чому її суть

Завдання подкасту — дослідити гостя, знаходити зв'язки в його житті, знайти правду та розуміння, що зробило його тим, хто він зараз. Тому ми вирішили представити наших героїв айдентики як двох позитивних детективів, які досліджують життя гостя

Як клієнт відчуває свій бренд:

Я хочу, щоб мене завжди вважали кимось, хто має відповідь чи розуміння, що робити. Я вірю, що Джеймс такий самий. Мені важливо давати людям почуття сили. Типу: “Вау, мені подобається ця розмова! Я зрозумів, моя впевненість росте!»

Логотип

Ідея полягала в тому, що наш подкаст нагадує подорож у світ гостя. Ми як слухачі хочемо стати частиною цієї подорожі, хочемо пройти її разом із нашим гостем від початку до кінця. На найцікавіших моментах життя ми хочемо зупинитися та розібратися, знайти відповіді на запитання.

Це лягло в основу ідеї для логотипу, який ми передаємо за допомогою двох контрастних шрифтів. Широкий шлях — це історія героя, а вузький — це наша зупинка.

Розслідування

Люди слухають / дивляться подкасти / відео, тому що хочуть бути їх частиною.

Відвідувачі сайту — наші гості. Вони разом із авторами подкасту Ніком та Джеймсом можуть робити відкриття та зазирнути за лаштунки подкасту.

Кожен розділ — пригода, в якій ми шукаємо істину. А в кінці шляху завжди HARD STOP.

Будемо вдячні, якщо знайдете час і підтримаєте кейс на Behance :)

4778