Постери щодо війни в Україні – 2022

Від початку війни реалізовую в графічному вигляді думки, що турбують мене – наслідки російського вторгнення та події на фронті 2022 року.

Чорнобаївка

Символ боротьби з російською окупацією. Ідея виникла в березні, коли в новинах почали рахувати серії з «серіалу «Чорнобаївка»». Концепція заключалася на 8 серії, яка ще не вийшла на той час, але був вже тизер-трейлер в мережі. Логотип символізує одночасно вісімку та знак нескінченності, адже «день бабака» в Чорнобаївці ніхто не відміняв для російських солдатів. Після Чорнобаївки челендж прильотів по позиціям російських військ перейняли й інші населені пункти Херсонської області (спін-офи) та по іншим тимчасово окупованим областям (сиквели). Через це з'явилися інша моя робота, що відображена нижче.

Український соняшник

Кейс реалізовував під обстрілами в прифронтовому місті, де кожен день прилітало по громадській інфраструктурі. Ідея заключається в тому, що соняшник зібраний з пелюстків у вигляді гербу.

Чаплинка

Робота щодо населеного пункту в Херсонській області, яке є рідним для мене.

Російська рулетка

Після обстрілу у Вінниці питання визнання росії терористичною організацією іншими країнами стало все більш затребуваним. Оформлену роботу у вигляді постеру відправив до однієї з спільнот, яка займається мітингами в країнах Європи.

Миколаїв

Прифронтове місто постійно обстрілюється. Через це є багато жертв серед мирного населення.

Символ опору

Символ опору в Херсоні та населених пунктах Херсонської області.

Таврійські ігри

Офіційно в 2022 році «Таврійські ігри» не відбулися, неофіційно – відбулися. Було бавовняно.

Ціна українського хлібу

Бої в полях, розмінування полів, збір урожаю під обстрілами та в швидкому темпі, коли ці поля горять – це ціна українського хлібу.

День незалежності

Робота – суб'єктивне осудження деякого прошарку населення, яке не бентежить ситуація в країні.

Чаплине

Обстріляти вагони з мирними людьми – все, на що здатна «друга армія світу».

День пам’яті захисників України

Символізм постеру в знакові захисту у вигляді щита з літер та соняшника, оскільки на полях цієї культури полягло багато українських воїнів у боях за Іловайськ у серпні 2014 року.

Цикл

Кінець – це початок, а початок – це кінець. (с) Адам / серіал «Темрява»

Спонсори вашого неспокою

На основі інфографіки Міністерства закордонних справ України.

2
5208