Postmen Kids Day: як діти створили соціальну рекламу для смартфонозалежних

Postmen має круту традицію — організовувати на День святого Миколая креативне дитяче свято Postmen Kids Day. На івенті діти можуть відчути себе справжніми співробітниками рекламної агенції. У 2019 році вони працювали з брифом від Святого Миколая, розробили ідею, зняли відео та запустили рекламну кампанію для смартфонозалежних.

Напередодні Нового року до дітей прийшов Святий Миколай з проблемою — люди все менше спілкуються між собою, не святкують Новий рік і Різдво та постійно втикають в смартфони. На вирішення проблеми — всього 3 години.

Над створенням соціальної рекламної кампанії працювали одразу кілька дитячих команд. У креативному відділі придумали сценарій для стоп-моушн мультфільму та слоган — «Не втикай — Різдво для спілкування!». Крафт-команда створила для ролика картонне місто і його жителів. Співробітники разом з дітьми анімували історію, озвучили мультик і змонтували відео. Героїв відео вирізали з паперу. У всіх людей смартфони замість голів, а в центрі міста «новорічна» вай-фай вежа. Що повернуло людей до тями, можна побачити в ролику.

Соціальний ролик запустили в рекламу на сторінці Postmen у Facebook. Крім того, дітлахи намалювали та надрукували стікери, якими можна заклеїти екран смартфону, якщо людина в нього довго втикає. А ще зробили сайт, на якому є можливість безкоштовно замовити ці стікери.


2029