Поїж нормально: Madcats зробили новий дизайн для соусів «Руна»

Нормальному соусу — нормальний дизайн: Madcats оновили дизайн соусів Руна.

Проблема

У Madcats ніжно люблять Руну і з макаронками, і з гречечкою, і з чим завгодно. Але до того, як вони почали працювати над проектом, її не купували — через олдскульну етикетку соуси ховалися у сліпій зоні.

Фокус-група показала, що Руну не помічали не тільки дизайнери. Найбільш поширений коментар був «це соус для моєї мами». Треба це виправити, — вирішили в агентстві, та пішли працювати над дизайн-концептами.

Новий логотип

Основна задача в роботі з логотипом була в тому, щоб змінити все, не змінюючи нічого, зберегти його впізнаваність. З оновленим дизайном, улюблене «Лечо» тепер легко знайти на полиці, а у дизайнерів не буде сіпатись око від логотипа.

Нова етикетка

У наявного пакування був ряд недоліків, які хотілось усунути: фотографії овочів «як у всіх», слабкий контраст, невиразна типографія. Замість того, щоб робити цілковито новий дизайн-концепт, в Madcats зберегли те, що подобається: чорне тло, округлі шрифти, симетричну композицію.

Новий дизайн етикетки став більш контрастний. Назву соусу приємніше читати. Склад більш зрозумілий, і у кожного інгредієнта зʼявилась аватарка. Ну й, звісно, дизайнери прибрали все зайве, тож етикетка виглядає більш сучасно.

Незабаром соуси в новому дизайні з'являться у супермаркетах. Зможете поїсти нормально!


1
2196