Разом із Choice 31 запустили подкаст «Хочу свічнутися»

Новий формат для нашої команди – створення подкасту з нуля до реалізації. У рамках нашого проєкту UANDERDOG ми вже долучилися до створення подкасту «До і після» як партнери. Тепер самостійно створюємо відео та аудіоконтент. Тут нашим партнером виступила компанія кар'єрного розвитку у діджитал Choice 31.

Цей подкаст для тих, хто хоче дізнатися більше про ІТ та диджитал професії та знайти власний шлях. Починаючи з пандемією COVID-19 люди все частіше змінюють свій фах та йдуть в IT. Адже це може дати їм стабільний дохід та можливість працювати віддалено з будь-якого куточка світу. Вкотре актуальний став такий запит для українців у 2022 році, після повномасштабного вторгнення Росії.

Але для того, щоб розібратися, куди саме прямувати, треба багато гуглити, шукати знайомих у сфері або що. Тому ми плануємо спілкуватися з реальними фахівцями з ІТ та диджиталу, які можуть поділитися власним досвідом, розказати про тонкощі професій та розвінчати популярні міфи.

Ми намагаємося підтримати багато ініціатив по свічингу українців, цей подкаст нас зацікавив тим, що відгукується місії нашої компанії: «зменшення відсотка безробіття в Україні, допомагаючи охочим змінити професію та отримати нові навички в Digital». В Netpeak Group основна ідея «з третього світу в перший» і тут ми шукаємо всі шляхи реалізації. Сподіваємося, що подкаст допоможе людям зрозуміти свій шлях і знайти себе в нашій країні», – говорить Євгенія Глізер, CEO & Co-Founder компанії карʼєрного розвитку в діджитал Choice31.

Подкаст «Хочу свічнутися» створюється в рамках проєкту UANDERDOG – основним майданчиком якого є Telegram-канал з корисними порадами, історіями та новинами для айтівців та диджитал-спеціалістів.

Якщо люди нотуватимуть поради з подкасту, ми будемо вважати нашу місію виконаною. Для цього підбираємо гостей з досвідом та цікавим шляхом, які багато чого пройшли раніше, «працюють не за фахом» і точно знають все про самостійну освіту», – продюсерка подкасту Марія Воротнєва.

Для цього проєкту наша дизайнерка Аліна Ковальська розробила візуальну частину — обкладинку для подкаст-платформ та YouTube, перебивки й анімаційні заставки, що відповідають стилю проєкту UANDERDOG, і зчитується айдентика нашого партнера, компанії кар’єрного розвитку у диджитал Choice 31.

Також у кожному епізоді є рубрика від партнера — профорієнтаційний тест для героїв та слухачів і глядачів. Для того, щоб глядачам було зручніше проходити тест та дивитися запитання, наш моушн-дизайнер Назар Щукін у співпраці з Аліною Ковальською створили анімаційні плашки, які дублюють запитання, які читає ведуча.

Подкаст розрахований на 10 випусків, у кожному з яких розкривають деталі технічних та нетехнічних спеціальностей разом із фахівцями відомих українських компаній: Ajax, ЛУН, Netpeak, UKLON тощо. У мережі вже доступні перші три випуски з UX директором Alty В'ячеславом Дрофою, Head of QA Ajax Systems Володимиром Стебликом та HR People Partner в ЛУН Яною Велігурською.

«Хочу свічнутися» можна слухати на платформах: Spotify, Apple Podcasts, Megogo Audio та НВ подкасти.    

2
1005