Розробка відеоінфографіки для Naftogaz Digital Technologies

2020 рік з упевненістю можна назвати "роком діджиталізації" - більшість підприємств перейшли в онлайн та автоматизували робочі процеси. Так компанія "Група Нафтогаз" для діджиталізації всіх підприємств бренду, створила дочірню компанію Naftogaz Digital Technologies, для якої наша команда розробила корпоративну анімацію.

Клієнт: Naftogaz Digital Technologies

Задача: створити відео, яке презентує діяльність компанії за 2020 рік

Попередній аналіз:

Naftogaz Digital Technologies — це дочірня компанія Групи Нафтогаз. Вона була створена для діджиталізації всіх компаній бренду.

Нашим завданням було показати, що Naftogaz Digital реалізувала безліч проєктів, які модернізували роботу групи компаній. Тепер компанії Нафтогаз працюють швидше та ефективніше, а ще вся діяльність бренду стала більш прозорою.

Цільова аудиторія

Співробітники Групи Нафтогаз, середньостатистичний українець, який цікавиться діяльністю бренду.

Ідея: створити 2D ролик у сучасній стилістиці мінімалізму та легкості в анімації.

Головне завдання ролика - презентувати роботу компанії в зрозумілому для ЦА форматі, а 2D саме те, що потрібно.

Реалізація

Створили кілька варіантів сценарію, щоб підібрати правильний TOV для бренду. Ми хотіли говорити простими словами, щоб складна інформація стала доступною. Але, водночас, потрібно було не скотитися в "грайливість", адже компанія та її робота складна, технологічна і важлива для всього бренду.

Підібравши оптимальний формат подачі інформації, ми приступили до ілюстрацій. Вибрали сучасне малювання персонажів, продумали милі й кумедні деталі візуалізації, щоб ролик був легким і не перевантаженим іконками або графіками. І звісно ж додали символи 2020, куди без них.

Фінальний штрих: голос і саунд дизайн. Голос диктора і правильно підібраний звуковий супровід додали ролику динаміки і легкості сприйняття інформації. У результаті ми отримали крутий ролик, який сподобався споживачам.

Результати за проектом

2D ролик для Naftogaz Digital ми створили буквально за 7 днів. Стислі терміни були поставлені замовником, адже компанія хотіла презентувати свою роботу до Нового року в креативному форматі, а ми з радістю їм у цьому допомогли.

У результаті на Фейсбук відео подивилися 4703 тис. (органіка).

2824